Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 04.10.2017

Dört dörtlük

’nin bir gurur gecesi daha... Türkiye’nin kanalı, önceki akşamki ‘1. Datça Altın Badem Yaşam leri Töreni’nde 4 ödül birden aldı...

Dört dörtlük Atv
Kültür, Sanat ve Barış etkinlikleri kapsamında önceki gece gerçekleştirilen '1. Datça Altın Badem Yaşam Ödülleri' gecesi önceki akşam düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. Ünlü isimlerin akın ettiği törende sanat, kültür, sinema, televizyon, müzik ve iş dünyasının en iyileri yaklaşık 30 kategoride lendirildi. Türkiye'nin kanalı atv, gecede 4 ödül birden aldı.

'AŞK ve Mavi'nin yıldızı Burcu Kıratlı, 'Yılın Kadın Dizi Oyuncusu' seçildi. 'Kırgın Çiçekler', 'Yılın Drama Dizisi' ödülüne layık görüldü. 'Aşk ve Mavi'nin yönetmeni Hakan Arslan, 'Yılın Dizi Yönetmeni' oldu. 'Kırgın Çiçekler'in yapımcısı ve NTC Medya'nın sahibi Mehmet Yiğitalp de 'Yılın Dizi Yapımcısı' unvanını aldı.


Aldıkları ödüllerle atv'nin başarısını bir kez daha perçinleyen isimler, tören sonunda hep bir araya gelerek gurur pozu verdi.

Aydın HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.