Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 02.06.2017

Fark attı

Fark attı
Her zaman olduğu gibi milyonlar, geçtiğimiz ay da atv ekranına kilitlendi. Türkiye'nin kanalı , yayınladığı dizi ve programlarıyla Mayıs ayında da Tüm Gün - Tüm Kişiler, Tüm Gün - AB, Tüm Gün - 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen kanal oldu. Kantar Medya verilerine göre Mayıs'ta da yüksek izlenme oranlarına sahip olan atv, birinciliği bırakmadı.

YILLARDIR ZİRVEDE
Dizi ve programlarıyla her döneme damgasını vuran atv, 2016'yı da lider olarak bitirmişti. Kaliteden ödün vermeden zirvede kalan atv, en çok izlenen kanal olma unvanını taşımaya devam ediyor. 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', 'Kim Milyoner Olmak İster?', 'Müge Anlı ile Tatlı Sert','Esra Erol'da' ve 'Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun programları, atv'yi başarıdan başarıya taşıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.