Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.03.2017

Skandal

Modacı ’un düzenlediği de büyük bir rezalete imza atıldı. Podyumda transparan kıyafetler sergilenirken, okundu

Skandal
Moda tasarımcısı Murat Aytulum, adını verdiği AW17 koleksiyonunun sini Mercedes Fashion Week İstanbul kapsamında dün gerçekleştirdi. Ancak defilede görülmemiş bir skandal yaşandı. Defile sırasında mankenler podyumda transparan kıyafetler ile koleksiyonu sergilediği sırada Nuri Harun Ateş'in 'i ilahi olarak okuması dikkat çekti. Peygamberimize saygının bir ifadesi olan Salavat-ı Şerif'in transparan defilede okunması büyük infiale yol açtı. Üç dine ait ilahilerin de seslendirildiği gecede defilenin baş mankeni ise Şebnem Schaefer oldu. Aytulum, koleksiyonunda çoğunlukla sosyal ve toplumsal olaylardan etkilendiğini belirtti.


Moda tasarımcısı Murat Aytulum

Aydın HAMZA

kalan karakter 1000

filiz filiz

Allahın laneti bu ve bunun gibi İslam düşmanlarının üstüne olsun, emeği geçen herkesi Yüce Allahıma havale ediyorum.İslam dinini ayaklar altına alan insanlar sanyorlar ki cezasız kalacaklar.Bu dünyada da, inanmadıkları ahirette de elem verici azap onları bekliyor.İslam dini Yüce bir din dir Hak dır.Onların küçük düşürmeye çalışmaları ile değerinden bir şey kaybetmez,sadece yaptıkları bu şeytani oyunlarla kendi cehennem ateşlerine birkaç odun eklerler o kadar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.03.2017 01:15
CANAN CANAN

Yari ciplak podyuma mankenleri cikar sonrada moda de senin modan batsin bu yaptigin bizim dinimize saldiridir insallah sen ve senin gibi kafirleri yüce rabbim bildigi gibi yapsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 25.03.2017 23:33
ferhat ferhat

sapkınlıkta son nokta

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 25.03.2017 18:14
Mehdi Mehdi

Ahlaklı ol.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 25.03.2017 17:21
as as

İnsanın en hassas noktalarından biri olan dini değerleri ile oynamak bizim gibilere değil ama siz ve sizin gibilere kaybettirdiğini hem bu dünyada hem inanmadığınız ahiret hayatında görecek ve tadacaksınız..

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 25.03.2017 09:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.