Bugünkü
Takvim

''li gece

Arzu Sabancı, tatil için yurt dışına gitti, çapkın oğlu ’yle felekten bir gece çaldı. İkilinin eğlencesi, Sabancı’nın yalısında noktalandı.

  • Saklambaç
  • 20.03.2017
ABONE OL
'Hadise'li gece
İlişkileri yılan hikayesine dönen Hadise'yle çapkın işadamı Hakan Sabancı, anne Arzu Sabancı'nın Hindistan'a gitmesini fırsat bildi! Daha önce Karaköy'deki bir mekanda eğlenen ikili, önceki akşam da Emirgan'daki Gizli Kalsın adlı mekanda buluştu. 'yle buluşup mekanda keyifli saatler geçiren , seksi popçuyu gece boyunca öpücüklere boğdu.

Birbirleriyle sürekli şakalaşan ikili, sabahın ilk ışıklarına kadar sarmaş dolaş eğlendi. Eğlencenin sonunda gazetecilere yakalanmak istemeyen aşıklar, Karaköy'deki mekandan çıkmak için uyguladıkları kaçış planını burada da devreye soktu. Hadise ve Hakan Sabancı, playboyun kapıya sıfır yanaştırılan VIP minibüsüyle mekandan ayrıldı. Gece; Sabancı'nın Kandilli'deki yalısında son buldu.


Hakan Sabancı, kendisinden 6 yaş büyük Hadise ile gazetecilere ısrarla görüntü vermiyor.

Halil ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.