Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.12.2015

Kabusa dönüş!

, yaklaşık 1 buçuk yıl önce vale terörü yaşadığı Bebek'e önceki gün ilk kez ayak bastı. Sükan, 'O gün benim için tam anlamıyla bir kabustu' dedi!

Kabusa dönüş!
ECE Sükan, uzun zaman sonra kabus dolu anlar yaşadığı Bebek'e ayak bastı. Geçtiğimiz sene Ümit Benan'la Bebek'te valelerin saldırısına uğrayan Sükan, uzun süre çok sevdiği semte veda etmişti. Önceki gün bir arkadaşı ile Bebek'te boy gösteren , "İşlerim İspanya ve İtalya'da olduğu için beni Türkiye'de çok görmüyorsunuz" dedi.

AŞK VAR, EVLİLİK YOK
Bebek'te vale terörü yaşaması hatırlatılan Ece Sükan, "O gün benim için tam anlamıyla bir kabustu. Çok zordu" dedi. Sükan, Ümit Benan için ise şöyle konuştu: "Ümit'le yeniden bir araya geldiğimiz için ikimiz de çok mutluyuz. İlişkimizdeki tek fark, eskisi gibi evli değiliz."


Ece Sükan ve Benan, Bebek'te vale terörü yaşamış ve o anlar da objektife böyle takılmıştı.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.