Bugünkü
Takvim

VIP Serenay

, önceki gün Bebek'teki bir banka şubesine mesai saati bittikten sonra gitti. Vatandaşa kapanan kapılar, güzel oyuncu için ardına kadar açıldı. Serenay, ABD tatili için yüklü miktarda dolar aldı

  • Saklambaç
  • 18.11.2015
ABONE OL
VIP Serenay
Genç yaşına rağmen rol aldığı diziler ve reklamlar sayesinde şimdiden yüklü bir servetin sahibi olan Serenay Sarıkaya, forsunu konuşturdu. 24 yaşındaki güzel oyuncu, önceki gün Bebek'teki bir banka şubesine gitti. Ancak banka, mesai saatlerinin bitmiş olmasından dolayı kapalıydı.

ÖZEL UĞURLAMA
Bankanın güvenlik memuru, içeriye hiçbir şekilde vatandaşı almazken için kapılar ardına kadar açıldı. Yaklaşık yarım saat bankada kalan güzel oyuncuyu yine bankanın güvenliği ve işlemlerini yapan görevli kapıya kadar uğurladı. Serenay Sarıkaya'ya bu ilgi ise "Vip Serenay" dedirtti. Güzel oyuncu, bankanın kapanış saatinden sonra gelmesinin nedeni sorulunca ise "Birkaç gün sonra çıkacağım yolculuk için hazırlık yapıyorum" dedi.

AŞKIYLA TATİLE...
Güzel oyuncu, gazetecilerin "Kerem Bey'le ABD'ye gideceğiniz doğru mu?" sorusuna ise şöyle yanıt verdi: "Ne yapacağımızı siz bizden daha iyi biliyorsunuz. Evet, önümüzdeki günlerde Amerika'ya gidip bir süre burada kalacağız. Bu yüzden ikimiz de hazırlık yapıyoruz." Serenay Sarıkaya'nın oyuncu sevgilisi Kerem Bursin'le çıkacağı ABD tatili için de bankadan yüklü miktarda dolar aldığı öğrenildi.

KEREM'LE ABD'YE GİDİYOR

Bir süredir sevgilisi Kerem Bursin'le Amerika'ya gidip birçok eyaleti gezeceği konuşulan Serenay Sarıkaya, önceki gün bu haberleri doğruladı. Güzel oyuncu, "Evet, Kerem'le ABD'ye gidip bir süre orada tatil yapacağız" dedi.

AYDIN HAMZA


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.