Bugünkü
Takvim

Kahve ziyareti

Cihangir'de kahve dükkanı açan , sık sık rakip kafeleri ziyaret etmeye başladı. İşletmeciliğe el atan Korel, önceki gün de Bebek'te bir kafede boy gösterdi

  • Saklambaç
  • 25.10.2015
ABONE OL
Kahve ziyareti
Hayalini gerçekleştirip Cihangir'de bir kafeterya açan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, önceki gün Bebek'teydi. Kahve işine girdikten sonra sık sık değişik kahve dükkanlarını ziyaret eden Korel, bu sefer de Bebek'teki bir kafeyi ziyaret etti. Güzel oyuncu mekanın ustasına işin inceliklerini sordu.

Mmekanın kapısında arabasıyla bekleyen eşi Halit Ergenç'e, kahve göndermeyi de ihmal etmeyen Bergüzar Korel, karşısında gazetecileri görünce şaşkınlık yaşadı. Bu ziyaret sonrası Korel, "Biz kahveciler olarak birbirimizi ziyaret ederiz. Değişik tatlara bakar fikirlerimizi sorarız" yorumu yaptı.AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.