Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.10.2015

Dikkat bebek var!

Dikkat bebek var!
Ünlü çift Neslişah Alkoçlar ile Engin Altan Düzyatan, önceki akşam Etiler Develi'de arkadaşlarıyla yemek yedi. Yaklaşık 3 saat sohbet eden Düzyatan çifti, herkesi uğurladıktan sonra mekandan en son kendileri çıktı. Keyifli halleriyle dikkat çeken Düzyatan eşinin hamileliği için, "Her geçen gün, daha çok heyecanlanıyoruz" dedi.

Yakışıklı oyuncu, erkek bebekleri için şimdiden alışveriş yapmaya başladıklarını söyleyerek ekledi: "Bebeğimizin özel ve büyük bir odası olacak." Yaklaşık 6 buçuk aylık hamile olan ise "Heyecanlı ve mutluyum" demekle yetindi. Ünlü çift, hamile olan Alkoçlar'ın kullandığı lüks ciple de evlerinin yolunu tuttu.

HALİL ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.