Bugünkü
Takvim

Aşk morali

Cezaevinden hastaneye nakledilen 'nin ameliyatı, dün gerçekleşti. Morali yerinde olan ünlü şarkıcının en büyük destekçisi hastaneden bir an olsun ayrılmayan nişanlısı Faruk Salman oldu

  • Saklambaç
  • 25.02.2015
ABONE OL
Aşk morali
Uyuşturucu madde bulundurma ve başkalarına temin etme suçlarından alığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası üzerine cezaevinde bulunan Deniz Seki, önceki gün ameliyat olmak için İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Seki'nin dün gerçekleşen ameliyatıyla yumurtalığındaki kistler alındı. Kistler, 'iyi ya da kötü huylu' olduğunun anlaşılması için biyopsiye gönderildi.

ÖZEL İSTEĞİ OLMADI
Bu arada hastane odasına takılan parmaklıklarla gündeme gelen 'nin bu duruma aldırış etmediği ve moralinin yerinde olduğu öğrenildi. Ünlü şarkıcıya en büyük moral kaynağı, nişanlısı Faruk Salman oldu. Deniz Seki'nin yattığı hastaneden bir an olsun ayrılmayan Salman'ın şarkıcıyı görmesine kısa aralıklarla da olsa izin veriliyor. Bu arada hiçbir özel isteği olmayan Deniz Seki'ye arkadaşları da destek verdi. Seki'nin 'Hayat 2 Bilet' klibinde Deniz Akkaya, Demet Akalın, Pınar Altuğ ve Gülben Ergen gibi birçok ünlü isim rol aldı.

CAMDA PARMAKLIK KAPIDA JANDARMA
İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü'nün 5'inci katında tek kişilik bir odaya yerleştirilen Seki'nin odasının camına güvenlik amaçlı demir parmaklık takıldı. Seki'nin odasının kapısında ise Jandarma ekipleri 24 saat nöbet tutuyor.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.