Bugünkü
Takvim

Bavul Hollywood'a açıldı

  • Saklambaç
  • 18.02.2015
ABONE OL
Bavul Hollywood'a açıldı
Uzun süredir Amerika'da yaşayan Fadik Sevin Atasoy'un geçtiğimiz yıl yazdığı kitabı "Fadik ve Kırmızı Bavul" Türkiye'de büyük ilgi görmüştü. Kitap İngilizce'ye çevrilip, çok yakında Amerika'da raflardaki yerini alacak. Güzel oyuncu, kitabın çevirisinden sonra müjde vererek Amerika'da sinema filmi çekmek için kolları sıvayacağını söyledi.

ATASOY, filmi için "Cast'ı şimdiden kafamda kurdum. Büyük bir proje olacak. Sinema filmine doğru ilerliyoruz" dedi. Atasoy, böylelikle kendi senaryosunu Hollywood'da film olarak çekecek ilk Türk oyuncu olacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.