Bugünkü
Takvim

Tatlı buluşma

Önceki gün ameliyat için ABD'nin Miami şehrine giden İbrahim 'i, ve oğulları yalnız bırakmadı. İbo, sürpriz ziyaret karşısında çok duygusal anlar yaşadı

  • Saklambaç
  • 04.02.2015
ABONE OL
Tatlı buluşma
Ameliyat için önceki gün Amerika'ya giden İbrahim Tatlıses, Miami'ye gider gitmez yakın dostu Sibel Can'la buluştu. Can'ın oğulları Engincan ve Emir'le yaptığı bu sürpriz ziyaret karşısında çok duygulanan İmparator, twitter'dan hep birlikte çektirdiği bir fotoğrafı paylaştı. İbrahim , bu fotoğrafın altına da şöyle not düştü: " ve oğulları Engincan ile Emir ve de ben. Yani İbo'nuz, evladınız, kardeşiniz... Miami'deyken beni ziyarete geldiler, mutlu ettiler."

'MANGALA ÇAĞIRDI, GİDECEĞİM '
Sibel Can'la keyifli bir sohbet gerçekleştirip riskli ameliyatı öncesi moral depolayan İmparator, "Sibel Can, Miami'de topuyla, tüfeğiyle koşarak yanıma geldi. Duygulandık, hasret giderdik... Mangala çağırdı gideceğim..." dedi.

kalan karakter 1000

Ibo hayrani Ibo hayrani

IBOM benim kurban olurum sana

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 05.02.2015 21:00
urfalı urfalı

dualarımız urfamısın imparatoruyla allah yardımcısı olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 04.02.2015 18:28
dua dua

sevenleri bol bol dua etsin rabbimize

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 04.02.2015 10:23
mehmetabi mehmetabi

imparator allah şifa versin inşallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 04.02.2015 10:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.