Takvim

Bugünkü
Takvim
ABONE OL

Kocaman aşk

İtalyan eşi Ludoviç Fatizzo ile henüz boşanmayan , yeni bir aşka yelken açtı. Özay, manken sevgilisi Mert Tuğberk Bora ile önceki gün ilan-ı aşk etti

Kocaman aşk
Bir dönem podyumlarda fırtına gibi esip kabuğuna çekilen Tuğba Özay, önceki gece ortaya bir çıktı pir çıktı. Beş yıl önce evlendiği İtalyan işadamı Ludovic Fattizzo'dan boşanma kararı alan , resmi olarak işlemleri gerçekleşmeden yeni bir aşka yelken açtı. Özay, genç manken Mert Tuğberk Bora ile önceki gece ilk kez gazetecilere yakalandı. Etiler Sarıhan Gusto'da yemek yiyen sevgililer, mekanın önünde gazetecilerin olduğunu öğrenince uzun süre içeride bekledi. Objektiflerden kurtulamayacağını anlayıp pes eden Tuğba Özay ve sevgilisi daha sonra mekandan birlikte çıktı.

YENİ SEVGİLİ UTANGAÇ ÇIKTI
Mert Tuğberk Bora, patlayan flaşlar karşısında utangaç tavırlar sergilerken, Tuğba Özay ise objektiflere gülücükler attı. İkili, daha sonra aynı arabayla mekandan ayrıldı. Çift, geçtiğimiz ay Amsterdam ve Paris'te birlikte tatil yapmış, aşklarını Instagram'dan paylaştıkları fotoğraflarla ilan etmişlerdi.

Halil ÇİLİNGİR