Bugünkü
Takvim

Kırmızı şimşek

Sosyetik , 'quadski' denilen yeni aracıyla Çeşme'de şov yaptı. Hem karada hem denizde giden araçtan Türkiye'de birkaç kişide bulunuyor

  • Saklambaç
  • 31.07.2014
ABONE OL
Kırmızı şimşek
Daha önce Bodrum'da Azeri işadamı Mübariz Mansimov'un kullandığı 'Quadski' isimli araçla boy gösteren isim bu kez sosyetik tasarımcı Siren Ertan Çarmıklı oldu. Ramazan bayramı tatilini eşi Gökhan Çarmıklı ile sahibi olduğu 7800 isimli otelde geçiren sosyetik güzel, yeni aracıyla Çeşme koylarında adeta fırtına gibi esti.

TAM BİR ADRENALİN TUTKUNU
Hem karada hem de denizde gidebilme özelliği olan kırmızı aracıyla dalgalara karşı sürat denemesi yapan Çarmıklı, arkadaşıyla adrenalin dolu dakikalar geçirdi. Fiyatı 184 bin TL olduğu öğrenilen amfibik araç ile dakikalarca sürat yapan sosyetik güzelin bu anları da kare kare objektiflere yansıdı. Çeşme'yi dolduranların meraklı bakışları eşliğinde 'kırmızı şimşek'le şov yapan Siren Ertan Çarmıklı, daha sonra da deniz keyfi yaptı. Tam bir heyecan tutkunu olan sosyetik güzel, Çeşme'ye gittiğinde 'Gyrocopter' denen iki kişilik hava aracına da sık sık biniyor.

Kahraman DURAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.