Bugünkü
Takvim

Ünlülerden tepkisi

Sanat camiası, 'de yaşanan katliama 'Dur' demek için sosyal medyada savaş açtı

  • Saklambaç
  • 19.07.2014
ABONE OL
Ünlülerden İsrail tepkisi
SİBEL CAN: Allah'ım sen kalplere sevgi, merhamet ve vicdan serpiştir. Zalimlere ve katillere fırsat verme.
ŞAHAN GÖKBAKAR: 'de bir gece gökyüzünü aydınlatan şey ise vahşetin ışığı... Sözcüklerin yetersiz kaldığı zamanlardan biri... Allah yardımcıları olsun.
BUSE TERİM: Gazze yanıyor, insanlık ölüyor. İnsanın bu görüntüleri gördükçe içi acıyor, kalbi yanıyor. Allahım bu ateşi onlara serin kıl.
HELİN AVŞAR: Bitsin artık. Gaddar bebeklerin, çocukların ne suçu var. Şiddete son bu resmen soykırım.
BURCU ESMERSOY: Birileri çok derin acılar çeker, birileri de o acının fotoğrafını... Sadece ölenlerin ruhuna değil geriye kalan insan oğlunun yüreklerine Allah'ın vicdan vermesi için hep birlikte dua edelim.
FADİK SEVİN ATASOY: Biz insanlık, ne zaman kendimize yakınlaşacağız ah ki ah!
TUBA ÜNSAL: Bir ülkede top oynayan çocuklar öldürülüyorsa hangi amaç onu haklı çıkartabilir ki? Sessiz kalanın sesi kesilsin.
DİDEM SOYDAN: Masum insanların öldüğü hiçbir savaşı ne ruh ne vicdan kabul etmiyor.
EBRU ŞALLI: Allah korkusu olmayanlardan her şey beklenir. Çocuklardan, bebeklerden, o meleklerden ne istediniz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.