Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 29.05.2013

Talk of the town

Talk of the town
Yüzü de güldü tişörtü de
Sosyetik güzel , önceki gün bir arkadaşıyla Nişantaşı'nda alışveriş turuna çıktı. Yüzü gülen Bettina Hanım, üzerinde "Hahaha" yazılı tişörtüyle de dikkat çekti. Bettina Machler'i görenler; "Neşesini tişörtüne taşımış" yorumu yaptı.

YENİ PROJE TOPLANTISI
Cemiyet hayatının en yardımsever isimlerinden Elif Dürüst, önceki gün Kanyon'daydı. Yeni imza atacağı sosyal sorumluluk projesi için toplantı yapan Dürüst, yine çok şıktı.

NİŞANTAŞI SOHBETİ
Güzel sunucu ve yazar İclal Aydın, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Arkadaşlarıyla koyu bir sohbete dalan Aydın, neşeli haliyle dikkat çekti. İclal Aydın, poz verdikten sonra sohbetine geri döndü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.