Bugünkü
Takvim

Güzel fatura

ile 'in yıllık estetik ve güzellik masraflarının 300 bin dolar olduğu ortaya çıktı

  • Saklambaç
  • 14.05.2013
ABONE OL
Güzel fatura
Dünyanın en güzel çifti olmak kolay değil! Beraberlikleri kadar güzellikleriyle de gündemden düşmeyen Angelina Jolie ve Brad Pitt'in; estetik masrafları için yılda toplam 300 bin dolar harcadığı ortaya çıktı. Jolie'nin tek başına masrafı; 183 bin 400 dolarken geri kalan ücret ise yakışıklı oyuncuya ait...

ARI ZEHİRİYLE CİLT BAKIMI
Angelına Jolie; ayda 2 kez Rus sığır plesantasından cilt bakımı yaptırmak için yılda 24 bin dolar harcıyor. Jolie'nin en büyük masrafını ise 72 bin dolarla banyo yapmak için satın aldığı şişelerce Evian marka su oluşturuyor. ise en büyük masrafı yüzüne yaptırdığı botoks ve arı zehiriyle yaptırdığı cilt bakımı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.