Bugünkü
Takvim

Talk of the town

  • Saklambaç
  • 24.03.2013
ABONE OL
Talk of the town
Eğlenceli buluşma
Henkel yeni ürünü Pril Multi-Perfect Jel'i ünlü anneler ve çocuklarının bir araya geldiği organizasyonla tanıttı.
Birçok sosyetik ismin katıldığı davette ve Revna Demirören de hazır bulundu. Leziz tarifleri ile tanınan Elif Korkmazel ise davetlilere lezzetli kurabiyeler yapmanın sırlarını verdi.

HAYIRLI GECE
Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı, önceki gece The Marmara Otel'de özel bir davet gerçekleştirildi. Bu anlamlı davete Berrin Yoleri, Melda Kosif, vakıf üyeleri ve çok sayıda yardımsever katıldı.

FERRARİ DERSİ ALDI
Oyuncu Ezgi Asaroğlu, 'Yağmurdan Kaçarken' adlı dizi için kamera karşısına geçti. Ferrari bir araba kullanması gereken oyuncu, çekim öncesi araba hakkında uzun süre bilgi aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.