;

Restleşme

, yine solukları kesti! Ak Saçlı'yla kozlarını paylaşan Polat, onu öldüreceğini söyleyip tüm gemileri yaktı

Restleşme
atv'nin sevilen dizisi , Perşembe akşamı yine soluksuz izlendi. İhtiyarlar Heyeti Başkanı ile yüz yüze görüşmek isteyen Polat, sonunda bu isteğine kavuştu. Ak Saçlı ve Polat, önce karşılıklı olarak birbirlerine tehditler savurdu. Polat; daha sonra Ak Saçlı'nın yüzüne onu öldüreceğini söyleyip; geri dönülmez bir yola adım attı.

"Memati'nin katili babam olsa bile kafasına sıkarım" diyen Polat, Ak Saçlı'nın gizlendiği yeri öğrenmek için harekete geçti. Ak Saçlı, KGT'yi bölüp onlara zorlu görev verdi. Vadi, geleneği bozmadı; yine rekortmen oldu. Tüm kişilerde 12.85 izlenme oranı ve 35.13 izlenme payına ulaşan dizi, en çok izlenen 100 program arasında zirvedeydi.

TV TARiHiNE GEÇTi
Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu, 10'uncu yılını geride bıraktı. Önceki gece yayınlanan bölümüyle birlikte 10 yılda 150. kez birincilik koltuğuna oturan Vadi, bu rekoruyla da televizyon tarihine geçmiş oldu.

TWİTTER NOTLARI
İzlenecek tek dizi varsa o da tabii ki Kurtlar Vadisi Pusu'dur.
Kurtlar Vadisi Pusu nasıl bir dizidir ki, yıllardır ekranlarda? AB grubu ve tüm kişilerde dünkü FB maçından yüksek reyting alıyor. Günün 1 numarası.
Bu dizi de olmasa televizyonu hiç açmayacağım.
Kurtlar Vadisi Pusu, dizilerin kralıdır. Her zaman önde gider.
Saat olmuş sabahın 6'sı, ben hâlâ Kurtlar Vadisi Pusu yorumları yapıyorum.
Bu dizi, bence Türkiye gerçeklerini aleni şekilde önümüze seriyor.
Polat Alemdar'ın maceralarını izlemeye doyamıyorum. 1 numara.Etiketler:
  • 10 Kasım 2012, Cumartesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.