Bugünkü
Takvim

'Leyla' suskunluğunu bozdu

Sette darp edildikten sonra yaptığı açıklamalar nedeniyle sözleşmesi feshedilen yapımcı-yönetmen Onur Ünlü’yü eleştirdi.

  • Saklambaç
  • 30.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 30.09.2011 11:17
ABONE OL
'Leyla' suskunluğunu bozdu
Başrolünü oynadığı "Leyla ile Mecnun" dizisinin setinde rol arkadaşı Ushan Çakır tarafından darp edildikten sonra yaptığı açıklamalar nedeniyle sözleşmesi feshedilen , yönetmenine ateş püskürdü.

Asaroğlu, Çakır'ı dizide de rol alan sevgilisi Beste Bereket'in azmettirdiğini öne sürmüş, dizinin hem yönetmeni, hem de yapımcısı olan Eflatun Film'in sahibi Onur Ünlü de, olayı kadına yönelik şiddetten çıkarıp iki kadının kişisel husumetine dönüştüren Asaroğlu'nu diziden gönderme kararı almıştı.

Asaroğlu, daha sonra kendi isteğiyle projeden ayrılan Beste Bereket'in değil de, kendisinin kovulmasına çok içerledi ve mağdur edildiğini belirterek Ushan Çakır ve Beste Bereket hakkında açtığı davanın yanı sıra şirkete karşı da hukuk savaşı başlatmaya hazırlandığını açıkladı.

Milliyet'te yer alan habere göre, Asaroğlu, dün avukatı Dr. Hakan Öncel aracılığıyla yaptığı açıklamada da Adana Altın Koza Film Festivali'nde "Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikâyesi" filmiyle "En İyi Film Ödülü"nü alan yönetmen Ünlü'ye ilginç bir suçlamada bulundu. Asaroğlu'nun avukatı açıklamasında "Bilindiği üzere yapımcı Eflatun Film beş gün önce Beste Bereket'in de jüri üyesi olduğu Adana Altın Koza Film Festivali'nde ödül almıştır. Basında genişçe yer alan bu olaylar nedeniyle, ödülün kamuoyunda yeterince yer almaması Eflatun Film'de rahatsızlık yaratmıştır" dedi.

Yönetmen Onur Ünlü ise Asaroğlu'nun avukatının açıklamasına cevap vermeyeceğini ifade etti ve "Biz verdiğimiz kararla ilgili gerekli açıklamamızı yaptık. Bundan sonra söyleyeceğimiz yeni bir şey yok" dedi.

kalan karakter 1000

ckblms ckblms

kızı dövüp üstüne birde işten mi atıyorsunuz sizi pislikler

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 30.09.2011 12:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.