Bugünkü
Takvim

Dava açtığı gün boşandı

Son günlerin aranan oyuncularından ile eşi yollarını ayırma kararı verdi.

  • Saklambaç
  • 29.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 29.09.2011 12:28
ABONE OL
Dava açtığı gün boşandı
Son dönemde yıldızı yükselen oyunculardan (29) işadamı eşi Cenk Seyhun'dan anlaşmalı boşanmak için 3 gün önce (salı) Beykoz Adliyesi'ne müracaat etti. Vatan'ın haberine göre, Katipoğlu adliyeye avukatı Altın Mimir ile geldi ve boşanma gerekçesi olarak fikir ayrılığını gösterdi. Birbirlerinden maddi-manevi hiçbir şey talep etmeyen çift, dava açtıkları gün boşandı. Adliyeden el sıkışarak ayrılan çift daha 1 ay önce Yahşi Cazibe'nin başrol oyuncusu Hakan Yılmaz'ın TV programına katılarak "Aşk diye bir şey yok" şarkısını söylemişlerdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.