Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 28.09.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 28.09.2011 12:13

Playboy'dan 'a yalanlama

Evlendikten sonra İtalya'da yaşamaya başlayan manken , Playboy'dan soyunması için teklif geldiğini söylemişti. Ancak dergi yetkilileri bu olayı yalanladı.

Playboy'dan Tuğba Özay'a yalanlama
İtalyan Ludovic Fattizzo ile evlendikten sonra İtalya'ya yerleşen manken , erkek dergisi Playboy'dan teklif aldığını açıklamıştı. Özay, "Playboy'un beni tercih etmesindeki en büyük etken Müslüman bir ülkede doğmam" demişti. Ancak Playboy'dan farklı bir açıklama geldi.

Vatan'a göre, Playboy İtalya'nın genel yayın yönetmeni Enrico Barbieri, "Teklif iddiaları gerçek değildir" dedi. Derginin fotoğraf editörü de "Hiç Türk manken tanımıyorum. Kendisine teklifte bulunmadık" diye konuştu.

kalan karakter 1000

hey gidi hey hey gidi hey

bukadarmı meraklısın soyunmaya??

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 28.09.2011 14:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.