Bugünkü
Takvim

Süperman aşka geldi

, kendisine Süperman şarkısıyla sataşan 'ye şarkıyla barış çubuğu uzattı

  • Saklambaç
  • 24.09.2011
ABONE OL
Süperman aşka geldi
Yaklaşık 3 yıllık ilişkilerini ihanet yüzünden sonlandıran ile , ayrılığın ardından sürekli gündemdeydi. Akçıl için sert konuşan seksi şarkıcı, bununla da yetinmeyip eski sevgilisine "Süperman" şarkısıyla mesaj gönderdi.

Hadise'nin sataşmaları karşısında efendi tavrını koruyan Sinan Akçıl, Hande Yener'in son albümüne verdiği şarkısıyla eski sevgilisine barış çubuğu uzattı. Akçıl, "Teşekkürler" isimli parçasıyla; Hadise'ye mutluluklar diledi!

HADİSE'Yİ UTANDIRAN BÜYÜKLÜK
Sinan Akçıl, Teşekkürler şarkısıyla kendisine demediğini bırakmayan Hadise'ye "Yolun açık olsun, hep mutlu ol" mesajı verdi.

TEŞEKKÜRLER
Tanıdın zannettin beni 3 yılda, Bitmez hiç farz ettin Yalan aslında iyi günde sen, kötü günde sen, Nasıl desem teşekkürler, Ayrılık aşkın sessiz kardeşidir Kim kimin bilmem kalpte son eşidir Bunca yıl seninle geçti ve son kez, Teşekkürler, teşekkürler, Teşekkürler sana son kez Ne yaparsan yap, her zaman iyi ol Ne olur durdur hüznünü Bilirim korkma ilk gün hep zordur Son lafım budur, Teşekkürler, teşekkürler

kalan karakter 1000

Eda Eda

Sen aşktan ne anlarsın sinan akçıl işin gücün reklam .

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 25.09.2011 20:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.