Bugünkü
Takvim

İşte 'a soyunacak Türk

Tuğba Özay, 'un İtalyan baskısına poz vermeye hazırlanıyor.

  • Saklambaç
  • 24.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 24.09.2011 16:59
ABONE OL
İşte Playboy'a soyunacak Türk
Derginin Kasım sayısına kapak olacağını açıklayan Özay, "'un beni tercih etmesindeki en büyük etken; Müslüman bir ülkede doğmam" dedi.

EŞİM KARŞI ÇIKTI

İtalyan eşi Ludovic Fattizzo'nun, Playboy'un teklifine önce karşı çıktığını belirten Tuğba Özay, ayrıntılarla ilgili şu bilgileri verdi: "İtalya'da önemli bir markanın yüzü olduğum için şehrin birçok yerinde fotoğraflarım var. Playboy yetkilileri, eşimin menajerliğini yaptığı futbolcunun ajansı ile irtibata geçerek bana ulaştı. Ludovic önce kabul etmedi ama Playboy'un artık eskisi gibi olmadığını öğrenince 'Tamam" dedi. Dergi, konsepti bize bırakınca daha da rahatladı. Önümüzdeki ay yetkililerle İtalya'da bir araya gelip konsepti belirleyeceğiz."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.