Bugünkü
Takvim

Popstar A.Ş

Popun devleri ortak oluyor! Takı tasarımı yapan Sezen Aksu ile kıyafet tasarlayan Ajda Pekkan, ortak bir mağaza açmanın hayalini kuruyor

  • Saklambaç
  • 26.02.2011
ABONE OL
Popstar A.Ş
Türk Pop Müziği'nin iki dev ismi, yakında adlarına yakışan 'dev' bir proje ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Her ikisi de yeni albümleri için uğraşan Minik Serçe ile Süperstar, geçtiğimiz gün bir araya gelip yeni hobileri olan "tasarım" hakkında konuştu. Bu sohbetten, yeni bir fikir doğdu.

TEK ÇATI ALTINDA
Takı tasarımı yapan Sezen Aksu ile kıyafet tasarlayan Ajda Pekkan, önümüzdeki sene aynı çatı altında olacak. Açılacak ortak bir mağazada; Minik Serçe'nin altın takıları ile Süperstar'ın kıyafetleri satışa sunalacak.

TASARIMI SAHNELEDi
Her kıyafetiyle olay olan Ajda Pekkan, giyim zevkini ticarete dökmeye karar verdi. Konserlerinde kendi tasarımlarını giyen Süperstar, yakında twist firması için 40 parçalık bir
koleksiyon hazırlayacak.

TAKILARIYLA KLiPTE OYNADI
Minik Serçe, satışa sunduğu saf altın ve inci takı tasarımlarıyla "Kaybolan Yıllar"ın klibinde rol aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.