Bugünkü
Takvim

Başak'tan Hıncal Uluç'a destek

  • Saklambaç
  • 14.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.02.2011 12:44
ABONE OL
Uluç'a şaşırtan destek!
Son olarak '' adlı dizide rol alan ve oyunculuktan sonra yazarlığa da soyunan , önceki gün, City's Alışveriş Merkezi'nde, 'Erkek Nasıl Baştan Çıkarılır?' adlı ilk kitabının imza günündeydi. Kitabını çok eğ lenceli bulduğunu söyleyen Sayan, "Baştan çıkarma hayattaki en önemli kavram ama yanlış anlaşılıyor" dedi. "Basın mensuplarının, kitabının arka kapağında yorumu bulunan Ahmet Hakan'la ilişkisinin sürüp sürmediği yönündeki sorusunu yanıtsız bırakan Sayan, Hıncal Uluç'un Defne Joy Foster'ın ölümünden sonra yazdığı köşe yazısı için şunları söyIedi:

TEK HATASI ÜSLUBUYDU

"Hıncal Abi, herkesin kafasında beliren düşünceyi çok sert bir dille kaleme aldı. Tek hatası, bunu çok sert bir şekilde söylemesi ve yazısının cenazenin kalktığı gün yayımlanmasıydı. 'Su testisi su yolunda kırılır' lafına gelince, kimsenin nasıl yaşadığı kimseyi ilgilendirmez. Ben, istediğim gibi yaşarım."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.