Bugünkü
Takvim

ile böyle yakalandı

'den 2 ay önce boşanan 'ın Sezen Aksu'nun ses mühendisi olan oğlu Özer'le yeni bir aşka yelken açması magazin dünyasına bomba gibi düştü

  • Saklambaç
  • 12.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 12.02.2011 09:56
ABONE OL
Cem Özer'den tepki
Yeşilçay'dan iki ay önce boşanan ve sadece 5 yaşındaki oğulları Osman Nejat için bir araya gelen ise eski eşinin gazetecilerin uğrak yeri olan Bebek'te üstelik kendisinden yıllardır hoşlanmadığı bilinen Sezen Aksu'nun oğlu Özer'le samimi şekilde görüntülendiğine fotoğrafları görmeden inanmadı.

Mithatcan Özer için "Elime doğmuş gibi falandır" diyen Özer, Milliyet'e şöyle konuştu:

"Mithatcan'la, hem de Bebek'te... Sanmıyorum. Öyle şey olur mu? Her yanımızda görünen bizim sevgilimiz mi olacak? Önceki gün ben de Bebek Kichenette'te bir oyuncu kızla yemek yedim. Şimdi görüşüyoruz, oturup konuşuyoruz. Hemen sevgili mi olduk? Sezen, Nurgül'ün arkadaşı... Mithatcan'la Nurgül de arkadaş... Siz arkadaşınızla sarılmaz mısınız? Bence öyle bir şeydir. Ayrıca Nurgül'ün Bebek Luca gibi bu kadar çok gazetecinin olduğu, yol ortası bir yerde öyle bir şey yapacağını sanmıyorum. Yok yok... Gizlenecek bir şey olmadığı için oraya gitmiştir. Mithatcan benim elime doğmuş gibi falandır. Aralarında bir şey yoktur ya da olur ama ben hiçbir şey demem ama yine söylüyorum sanmıyorum. Ayrıca artık beni de ilgilendirmiyor."

(Fotoğraf Milliyet'ten alınmıştır.)
Özer dün de Yeşilçay'ın Bebek'teki Mithatcan ile yayınlanan fotoğraflarına bakmadığını söyledi ve "Görmedim, bakmadım. İlgilenmiyorum, böyle zamanlarda ne desen yanlış olur" diye konuştu.

kalan karakter 1000

muglalı muglalı

boşver be cemmm alışşşşş

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.02.2011 22:11
vanlı vanlı

mitatcan ha neden olmasın cemi hiç ama hiç sevmezdi evliyken bile kıskanırdı .. sezende kabul ediyorve çokda istiyodu

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.02.2011 13:40
okan... okan...

cok geniş bir adamsın sen cem özer evliykende öyleydin halande öylesin...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.02.2011 13:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.