Bugünkü
Takvim

Metro'kriz

İvana-Yurdal Sert çifti, araba koleksiyonlarıyla Metrocity'nin otoparkını işgal edince; komşularını isyan ettirdi!

  • Saklambaç
  • 12.02.2011
ABONE OL
Metrocity’de Sert kavga
5 ARAÇ BİRDEN PARKTA!
Şahan Gökbakar'dan sonra şimdi de İvana ve Yurdal Sert çifti, otomobil koleksiyonlarıyla komşularını çıldırttı. Metrocity'nin ortaklarından olan işadamının, 5 otomobilini de alışveriş merkezinin otoparkına park etmesi fitili ateşledi.

KARA KARA DÜŞÜNÜYOR
Çiftin komşuları, Yurdal ve İvana Sert yüzünden park yeri bulamamaktan şikayetçi oldu. Metrocity sakinleri, herkes gibi Sert çiftinin de otoparka 2 araç park etmesini talep etti. Tepkiye kayıtsız kalmayan Yurdal Sert, şimdi kara kara çözüm düşünüyor.

PARAN VAR MI DERDİN VAR!
Çift; Porsche Cayenne Turbo, Audi R8, Smart, Range Rover cip ve Bentley Continental marka araçlarını koyacak yer bulamıyor!

* Levent'teki alışveriş merkezinin ortağı olan işadamı Yurdal Sert ile ikoncan eşinin; son model 5 otomobili Metrocity'nin otoparkında duruyor.

kalan karakter 1000

gereksiz gereksiz

versin arabaların fazlasını bizi garaja park edelim. sorun değil. kirayı araca binerek tahsil ederiz

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 12.02.2011 13:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.