Bugünkü
Takvim

Emlakstar

'nda bir villa satın alan bölgeye hayran kalınca işi ticarete döktü. Megastar, doğaya zarar vermeden 10 villalık bir site için çalışmalara başladı.

  • Saklambaç
  • 25.01.2011
ABONE OL
Emlakstar

ÇEVRE DOSTU
Geçtiğimiz yaz çıkardığı "Adımı Kalbine Yaz" albümü ve konser serisiyle yüklü bir servetin sahibi olan Tarkan, emlak sektörüne el attı. Megastar, yeni projesinde yine çevre dostu olduğunu kanıtlayacak… Geçtiğimiz Temmuz ayında 4 milyon dolara sattığı New York'taki evi yerine 'ndan bir villa satın alan ünlü sanatçı, bölgenin doğal güzelliklerine hayran kaldı.

AĞAÇLAR KORUNACAK
Kaz Dağları çevresinde bir araziyi gözüne kestiren Tarkan, buraya 10 villadan oluşan bir site inşa etmek için görüşmelere başladı. Projesini hazırlarken tek bir ağacın kesilmemesini şart koşan Megastar, siteyi organik köye dönüştürecek. Villa sahiplerine Kaz Dağları'nın eşsiz doğasını sunacak olan Tarkan, aynı zamanda 'köy halkına' organik tarım yapma imkanı sunacak.

KAZ DAĞI'NDA MEGAKÖY
Megastar'ın çevreyi koruyarak gerçekleştireceği bu projesi için ayırdığı bütçenin ise yaklaşık 5 milyon TL olduğu konuşuluyor.

ORGANİK KÖY YAPACAK
Doğa tutkusuyla da gönüllerde taht kuran Tarkan, villaları organik köye çevirecek. Villalarda oturanlar, organik tarım yapabilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.