Bugünkü
Takvim

Lopez'e yetmedi

nda bir sezon jüri üyeliği yapmak için alan , başka jürinin 15 milyon dolar aldığını öğrenince küplere bindi

  • Saklambaç
  • 31.10.2010
ABONE OL
12 milyon dolar Lopez'e yetmedi
Kaprisleri dillere destan olan , yine yapacağını yaptı. ABD'de en çok izlenen programlardan biri olan "American Idol"ün yeni sezonunda jüri üyeliği yapan Lopez, bir sezonluk program karşılığında lık ücret aldı. Ancak, bu dudak uçuklatacak ücret bile Jennifer Lopez'e az geldi. Adı yarışmayla bütünleşen diğer jüri üyesi Ryan Seacrest'in 15 milyon dolar ücret aldığını öğrenen seksi yıldız, küplere bindi. 3 milyon dolarlık farkın ardından yapımcıların kapısını çalan Jennifer Lopez, "Benim gibi bir yıldız nasıl olur da tanınmayan bir isimden az para alır" diyerek yetkilileri jüri üyeliğini bırakmakla tehdit etti.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.