Bugünkü
Takvim

Başını öne eğmeden pişkin pişkin geziyor

'Uyuşturucu' yüzünden yaklaşık 8 ay cezaevinde kalan Deniz Seki'nin serbest kalmasının ardından büyük ilgi görmesi Ayça'yı çok öfkelendirdi

  • Saklambaç
  • 18.10.2009
ABONE OL
YAPIMCILAR SIRADA...
Uyuşturucu operasyonu kapsamında yakalanıp cezaevine konulan ve burada 8 ay kalan Deniz Seki, geçtiğimiz günlerde serbest kaldı. Uyuşturucu kullandığını itiraf eden ancak satmadığını öne süren Seki, serbest kalmasının ardından büyük ilgi gördü; yayınevleri Seki'yle kitap, prodüktörler ise albüm anlaşması yapmak için sıraya girdi.

DENİZ SEKİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AYÇA TEKİNDOR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FİYATI 3 KATINA ÇIKTI!
Deniz Seki'nin ilgi görmesine tepki gösteren Ayça Tekindor, Seki'yi bombaladı. "Tofita" lakaplı şarkıcı, şunları söyledi: "Böyle bir operasyonla cezaevinde yatıp çıktıktan sonra kahraman ilan edilmesine inanamıyorum. Başı önünde gezmesi gerekirken pişkin pişkin 'Hayattan ders aldım, benim için dua edin' demesine kızıyorum. Yüz kızartıcı bir suçtan içeri giriyor, fiyatı 3 katına çıkıyor... Bu nasıl oluyor?"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.