Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 07.10.2009

Cilt rejimine başlama zamanı

Kış ayları yavaş yavaş gelmeye başladığında hafif hafif pişmanlıklar da başlayacak, gelin iş işten geçmeden şu lekeler için önlem alalım...

Cildimizde oluşan lekeler ve ton farklılıklarının birkaç sebebi var. Güneş, cildin en büyük düşmanı olduğu için, cilt tonu farklılıkları ve kahverengi lekelerin en büyük sebebi. Bu yaygın bir bilgi olmasına rağmen neden hala bir çok kişi her gün güneş koruması kullanmıyor. Güneş koruyucuları hakkında asılsız bir çok inanış ve şikayet var. Güneş koruyucuları konusunda en büyük şikayet ürünlerin hisleri. Bir çok kişi güneş koruyucularını genellikle kireç gibi, kalın, beyaz ve yağlı buluyor. Diğer bir grup güneş koruyucuların gözenekleri tıkayıp sivilce ve siyah nokta yaptığını düşünüyor ve son olarak da bazı kişiler güneş koruyucuların yarattığı hassasiyetten şikayetçi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.