Bugünkü
Takvim

'dan ezber bozan zeytinyağı açıklamaları! İşte zeytinyağının faydaları...

Prof. , ezber bozan çıkışlarından birini daha yaptı. Zeytinyağının her derde deva olduğunu anlattı. Peki zeytinyağının faydaları neler? Hangi hastalıklara iyi geliyor? İşte Karatay'ın saydığı zeytinyağının faydaları...

'Yağ'dırdı
Prof. , ezber bozan çıkışlarından birini daha yaptı. Zeytinyağının her derde deva olduğunu anlattı. Prof. Dr. Canan Karatay, zeytin bahçesinde ikram edilen soğuk sıkım yağı içerken anne sütüne benzetti.

Ünlü kalp doktoru Prof. Karatay, hafta sonunda 'e gitti. Bardak bardak zeytinyağı içti. Faydalarını ise saymakla bitiremedi:Karaciğer yağlanmasını giderir. Beyni besler.
Bağışıklığı güçlendirir.
Alzheimer, parkinson ve bunamayı engeller.
Kanser hastalığını önler.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.