Bugünkü
Takvim

Mis gibi sağlık:

Ferahlatıcı kokusu ile sevilen bitkilerden , sağlığı koruyor. İçerdiği vitaminler sayesinde vücuttaki iltihabı temizleyen fesleğen, bağırsak hastalıklarından koruyor.

Mis gibi sağlık

FERAHLATICI kokusu ile sevilen bitkilerden fesleğen, sağlığı koruyor. İçerdiği vitaminler sayesinde vücuttaki iltihabı temizleyen , bağırsak hastalıklarından koruyor. Kanserden koruyan fesleğen, DNA hasarlarını gideriyor. Özellikle lösemi kanserine karşı koruma sağlıyor. Göz sağlığını koruyarak, katarakt riskini azaltıyor. Hafızayı güçlendiriyor. Kan basınını dengeliyor. Kısırlık sorunu yaşayan çiftlerin yardımına koşuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.