Bugünkü
Takvim
  • Sağlık
  • 05.02.2019 15:19
  • Son Güncelleme: 05.02.2019 15:19

? nasıl yapılır?

Her kadın için annelik duygusu benzersizdir. Özellikle hamile kalmak isteyenler ilk belirtilerin neler olduğunu, hamile olup olmadığını nasıl anlayabileceğini merak ediyor. Sizler için ni ve hamileliğin nasıl hesaplandığı bilgilerini derledik.

Hamilelikle birlikte kadın vücudunda değişimler yaşanmaya başlar. Bazı kadınlar bu değişimleri fark etmezken bazıları ise daha kolay anlayabilir. Her bünye farklı belirtiler verebileceğinden ve belirtilerin yoğunluğu farklılaşabildiğinden böyle bir belirsizlik ortaya çıkabilmektedir.
Haberimizde derlediğimiz hamilelik belirtileri genel olarak görülebilen değişimlerdir. Bazı kadınlarda sadece birkaç tanesi görülebilirken bazı anne adayların tüm farklılıklar da gözlenebilmektedir. İşte hamilelik belirtileri…

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.