Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 29.05.2019 13:16
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.05.2019 13:16
ABONE OL

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada marul ektiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada marul topladığını görmek ne anlama gelir? İşte rüyada marul görmenin detayları...

Rüyada marul görmek ne anlama gelir?

Rüyasında marul görmenin anlamı, rüya sahibinin etrafında onun maddi varlıklarından nemalanmak isteyen menfaatçi insanların varlığına yormaktadır. Rüyasında marul gören kimselerin etrafındaki bu çıkarcı kişilerin rüya sahibinden deyim yerindeyse 'ne koparsak kardır' düşüncesiyle hareket ettiğine delalet eder. Rüyada marul doğradığını gören kimsenin de olumlu ve sevindirici havadisler alacağına işarettir.

Rüyada Marul Ektiğini Görmek
Rüyasında tarlaya marul ektiğini gören bireyin yakın zamanda kendisini çok fazla sevindirecek havadisler alacağının alametidir.

Rüyada marul görmenin yorumu, zenginlik, sağlık demektir. Malından ve parasından faydalanmak isteyen çıkarcı ve faydacı kimseler olduğuna delalet eder. Kişilerin kendisinin varlığında gözü olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Marul Salatası Görmek
Rüyasında marul salatası gören kişinin bahtının ve geleceğinin aydınlık olduğunun kanıtıdır. Ayrıca rüyada marul salatası görmek güzel bir kısmeti de simgeler.

Rüyada Marul Topladığını Görmek
Rüya uzmanları tarafından rüyasında bahçeden marul topladığını gören birinin çalışma yaşamındaki düşüncelerini hayata geçirecek demektir. Ve bu işten iyi bir maddi gelir elde edeceği yönünde değerlendirilmektedir.

Rüyada Marul Tarlası Görmek
Rüyasında marul tarlası gören kişinin elinin bollaşacağı ve maddi sorunlar yaşamayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Sorunlarının ve sıkıntılarının biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Marul Satın Aldığını Görmek
Rüya tabircileri rüyasında bir marketten veya manavdan marul satın aldığını gören birinin hayallerini hayata geçirmek amacıyla gerçekleştirdiği parasal yatırımlara işarettir. Ayrıca rüya sahibinin rızkını alnının teriyle elde ettiğine de delalet eder.

Rüyada Marul Yediğini Görmek
Rüyasında taze ve yemyeşil marul yediğini gören kimse sağlık ve huzur bulacak ve tüm problemlerinden kurtulacaktır. Rüyasında solmuş ve harap olmuş marul yediğini görmek ise problemlere, gam ve kedere delalettir.

Rüyada Marul Yıkadığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında marul yıkadığını görmesi hayatının fırsatını yakaladığına ve hayatının bir anda değişeceğine delalet etmektedir. Yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına yorumlanmaktadır.