Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 28.05.2019 12:53
  • Son Güncelleme: 28.05.2019 12:53

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada fayans temizlediğini görmek ne anlama gelir? Rüyada fayans döşediğini görmek ne anlama gelir? İşte rüyada fayans görmenin detayları...

Rüyada fayans görmek ne anlama gelir?

Rüyada fayans görmenin anlamı, hayırlara, mutluluğa, güzel bir hayata yorumlanır. Rüya sahibinin hayırlı bir yuva kuracağına, huzura kavuşacağına, tüm isteklerinin yerine geleceğine ve dualarının kabul olacağına yorumlanır. Hayatı boyunca mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Fayans Temizlediğini Görmek
Rüya sahibinin rüyasında fayans temizlediğini görmesi, kişinin mal varlığına ve kazancına zarar geleceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına yorumlanır.

, kişinin sevdiği bir insandan uzun süre ayrı kalacağı, yeniden buluştuklarında birbirlerini hiç bırakmayacakları, ömür boyu huzurlu yaşayacakları demektir. Dünya evine girecekleri, maddi sıkıntılarının olmayacağı ve evlat sahibi olacakları anlamına gelmektedir.

Rüyada Fayans Döşediğini Görmek
Rüya sahibinin rüyasında fayans döşediğini görmesi, bir kişiye iyilik yapacağına yorumlanır. Yaptığı iyiliğin sayesinde hayır duası alacağına delalet eder.

Rüyada Fayans Söktüğünü Görmek
Rüyada fayans söktüğünü görmek, rüya sahibinin hayatında yenilikler olacağına işarettir. İş yerinde ya da evinde yapacağı değişikliklere yorumlanır.

Rüyada Döşenmiş Fayans Görmek
Rüyada döşenmiş fayans görmek, kişinin vatanına düşkün birisi olacağına, en ufak bir sorunda devletini sonuna kadar savunduğuna, kendini ezdirmeyen birisi olduğuna işaret eder.

Rüyada Kırık Fayans Görmek
Rüyada kırık fayans görmek, rüya sahibinin eline geçmiş fırsatları çok iyi bir biçimde değerlendireceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği hayata kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada Mavi Fayans Görmek
Rüyada mavi fayans görmek, kişinin zor durumda kalacağı bazı olaylar yaşayacağına, adaletin yerini bulacağına ve kişiye atılmış suçlamaların ortadan kalkacağına, rüya sahibinin keyifli hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada Yeşil Fayans Görmek
Rüyada yeşil fayans görmek, kişinin genç yaşlarda mal mülk sahibi olacağına, ailesine yük olmaktan çıkıp onlara daha lüks bir hayat yaşatacağına, ailesi tarafından çok sevilen birisi olacağına delalet eder.

Rüyada Kirli Fayans Görmek
Rüyada kirli fayans görmek, rüya sahibinin çevresindeki bazı kötü niyetli insanların ortaya çıkacağı demektir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.