Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 22.05.2019 15:39
  • Son Güncelleme: 22.05.2019 15:39

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada lahmacun dağıttığını görmek ne anlama gelir? Rüyada lahmacun pişirdiğini görmek ne anlama gelir? İşte rüyada lahmacun görmenin detayları...

Rüyada lahmacun görmek ne anlama gelir?

, nefsine çok düşkün olduğunu ve kimi zaman mide hastalığına yakalandığını, bu yüzden sağlığına yediklerine dikkat ederek iyi bakması gerektiğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin yakın zamanda kısmet bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada Lahmacun Yediğini Görmek
Küslerin barışması ve ayrılanların kavuşması anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sahibinin hayırlı adımlar atması anlamına gelir.

Rüyada lahmacun görmek kişinin, hem özel hem de ticaret hayatında şansı olacağı ve hayır getirecek adımlar atacağı demektir. Rüya sahibinin ileride büyük bir mal varlığı olacağı ve başarılar elde edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Lahmacun Yapmak
İş hayatında elde edilecek büyük bir kazanç anlamına gelmektedir.

Rüyada Lahmacun Dağıtmak
Rüya sahibinin musibet yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Lahmacun Hamuru Görmek
Rüyayı görenin hayatında bazı kolaylıklar yaşanacağına işarettir. Bu borcunu ödemesi veya hastalıktan kurtulması olabilir.

Rüyada Lahmacun İkram Ettiğini Görmek
Rüya sahibinin rüyasında lahmacun ikram ettiğini görmesi iş ile ilgili tecrübeli bir kişiyle fikir alışverişinde bulunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Başkasının Lahmacun Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında başka birinin lahmacun yediğini görmesi borcu varsa biteceğine, yoksa gelecek için karlı bir yatırım yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada Lahmacun Pişirmek
Rüya sahibinin hayır gelmeyeceğini düşündüğü bir işte olumlu bir gelişme yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Lahmacun İçi Görmek
Rüya sahibinin rüyasında lahmacun içi görmesi çok mal ve mülk sahibi olacağına yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin attığı adımlarından emin olacağına yorulur.

Rüyada Lahmacun İçi Hazırladığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında lahmacun içi hazırladığını görmesi daha pozitif bir şekilde küslüklerin sona erip, kişisel çatışmalardan vazgeçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Lahmacun Verdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin birine lahmacun vermesi, başarılarının artacağına attığı bir kaç adım sayesinde iyi yerlere geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Lahmacun Fırını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında lahmacun fırını görmesi telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine yorumlanmaktadır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.