Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 20.05.2019 16:42
  • Son Güncelleme: 20.05.2019 16:42

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada gecelik giydiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada gecelik aldığını görmek ne anlama gelir? İşte rüyada gecelik görmenin detayları....

Rüyada gecelik görmek ne anlama gelir?

, her şeyin en iyi ve en güzel şekilde olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin başka bir rüya tabirine göre, kısmete, huzura ve ömür boyu bir mutluluğa delalet etmektedir.

Rüyada Gecelik Giydiğini Görmek
Rüya sahibinin hayallerin gerçek olacağına, hayatının güzel bir şekilde geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Gecelik Aldığını Görmek
Maddi zorluk çekeceğine, bir süre sıkıntı çekip, daha sonra ise feraha kavuşacağına rivayet etmektedir.

rüyada gecelik görmek
Rüyada gecelik görmek, kişi bekar ise evleneceğine, evli ise hayırlı evlatlar demektir. Rüya sahibinin mutlu ve huzur dolu bir ömür geçireceğine, stresten uzak olacağına, hayırlı bir ilişkiye başlayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Saten Gecelik Görmek
Rüyayı gören kişiyi mutlu edecek gelişmeler yaşanacağına, bereketli işlere yapacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gecelik Görmek
Rüya sahibinin muradına ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Kırmızı Gecelik Görmek
Ümitsizlikten sonra yaşanacak maddi kazanca işaret etmektedir.

Rüyada Mavi Gecelik Görmek
Rüya sahibinin rüyasında mavi gecelik görmesi kişinin iş hayatında veya eğitim hayatında başarıya ulaşacağına, herkes tarafından sevilen ve saygı duyulan bir olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Pembe Gecelik Görmek
Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında pembe gecelik gören kişinin mutlu ve huzurlu bir evlilik hayatı geçireceğine, ailesi ile birlikte uzun bir ömür geçireceğine rivayet etmektedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.