Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 01.05.2019 11:53
  • Son Güncelleme: 02.05.2019 10:16

DPB yayınlandı! Üniversitelere personel alımı şartları neler?

, Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlandı. Buna gör,e Yozgat Bozok Üniversitesi'ne 5, Necmettin Erbakan Üniversitesi'ne 47, Marmara Üniversitesi'ne 2, Erzurum Teknik Üniversitesi'ne 3 akademik personel alımı yapılacak. Peki, üniversitelere personel alımı için şartlar neler? İşte güncel akademik personel ilanları...

Akademik personel ilanları yayınlandı!

Devlet Personel Başkanlığı (DPB), 2019 yılında yapılacak akademik personel alımı için ilanları yayınladı. Üniversitelere yapılacak akademik personel alımı için şartlar belli oldu. Güncel akademik personel alımı ilanlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Peki, akademik personel alımı için şartlar neler? Yozgat Bozok Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi akademik personel alımı şartları neler? İşte güncel akademik personel ilanları...

Üniversitelerin boş bulunan kadrolarına yapılacak akademik personel alımı ilanlarını sizler için derledik. En son güncel ilanlara haberimizden ulaşabilirsiniz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.