Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 24.04.2019 09:43
  • Son Güncelleme: 24.04.2019 09:43

personel memur işçi alım başvuru şartları! İŞKUR 62 bin 141 - detayları

() aracılığıyla binlerce personel alım ilanı yayımlandı. Kamuya ve özel sektöre yapılacak bu alımlar memur ve işçi pozisyonlarına gerçekleştirilecek. Kamu kurumları veya özel sektör firmalarında işçi statüsüyle çalışmak üzere iş arayanlar, ister internet şubesi isterse en yakın İŞKUR İl Müdürlüğü aracılığıyla sisteme üye olup, özgeçmişlerini kayıt ettikten sonra yine internet şubesini kullanarak; kişisel bilgileriyle eşleşen iş ilanlarına doğrudan ulaşabilirler. İşte İŞKUR 62 bin 141 personel alım şartları ve detayları.

Binlerce iş arayan vatandaş İŞKUR'un güncel iş ilanlarını resmi İŞKUR internet adresinden takip ediyor. Bu bağlamda İŞKUR sürekli olarak iş ilanlarını güncellemeye devam ediyor. Kamu kurum ve kuruluşları, kamu kurumlarına bağlı alt birimler, özel sektör firmaları yayımladıkları personel alım ilanları ile kadrolarında bulunan personel ihtiyacını gidermeyi amaçlıyorlar. İstihdam teşvikleri kapsamında İŞKUR üzerinden yayımlanan ilan sayısı da yaz döneminin başlamasıyla 60 bin seviyesinin üzerine çıktı. İşte İŞKUR 62 bin 141 güncel iş ilanı personel alım şartları ve kontenjan detayları.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.