Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Magazin
 • 10.06.2021 20:14
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 10.06.2021 20:14
ABONE OL

100. bölüm izle! ! (ATV)

ATV ekranlarında yayınlanan ve her Perşembe akşamı izleyicilerle buluşan 100. bölüm izle! me ekranı haberimizde. Dizide haftalar ilerledikçe heyecan da artıyor. Sevilen dizide bu hafta; Yamanlar, kelimenin tam anlamıyla birbirlerine düşmüşken, şehri donatan ilanlarla Ümit'i ve Sevda'yı kapı dışarı eden Fekeli, konuyla daha fazla ilgilenecek vakit bulamayacaktır. Müjgan'ın kaybının ardından, tüm intikam yeminlerini toprağa gömen Fikret, şimdi kendini bambaşka bir mücadelenin içinde bulacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 100. bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova 100. son bölüm izle! ATV

Bir Zamanlar Çukurova 100. bölüm izle! ATV'de Perşembe akşamları izleyicilerini ekran başına kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova 100. son bölüm izle! Dizide bu hafta sürpriz gelişmeler yaşanacak. Demir için de Züleyha için de artık Sevda, yuvalarını dağıtmak için gizli planlar yapan bir düşmandır! Ailenin büyüğü olarak gördüğü saygıyı kaybedip bir yabancıya dönüşecektir!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 100. BÖLÜM İZLE!

Aşağıdaki bağlantıdan Bir Zamanlar Çukurova 100. son bölüm izleme ekranına ulaşabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DA BU HAFTA!

Sevda kızını korumak için, her şeyi göze alır. Konaktan para alıp, onu İstanbul'a götürecektir. Ama işler planlandığı gibi gitmeyince, Sevda için de zor günler başlayacaktır.

Demir için de Züleyha için de artık Sevda, yuvalarını dağıtmak için gizli planlar yapan bir düşmandır! Ailenin büyüğü olarak gördüğü saygıyı kaybedip bir yabancıya dönüşecektir!

Demir, Ümit'in bebeği doğurmaması için her yolu denemeye kararlıdır! Züleyha, bebeği konakta büyütmeyi bile teklif etse Demir'in öfkesi yine tüm Çukurova'yı saracak, Ümit'i dört koldan arayıp bulacaktır! Tüm bu koşturmaca içinde, Sevda, elindeki tek kozu, Züleyha ile ortak oldukları suçu ortaya atar! Bu arada, Demir ve Züleyha henüz bilmese de, Betül ve Şermin de diğer cepheye yardıma başlayacaktır!

   Yamanlar, kelimenin tam anlamıyla birbirlerine düşmüşken, şehri donatan ilanlarla Ümit'i ve Sevda'yı kapı dışarı eden Fekeli, konuyla daha fazla ilgilenecek vakit bulamayacaktır.

   Müjgan'ın kaybının ardından, tüm intikam yeminlerini toprağa gömen Fikret, şimdi kendini bambaşka bir mücadelenin içinde bulacaktır. Önce kapılarını çalan bir avukat sonra da Kerem Ali'nin yaşam mücadelesi içine düşmesi, Fikret, Fekeli ve Lütfiye'nin ocağına da kalbine de yeniden ateş düşürecektir!

   Konakta, Sevda ve Ümit'in peşindeki trafik hiç bitmezken, Demir ve Züleyha da bir içeri bir şehre koşturur. Bahçede ise Saniye'yi delirten gelişmeler yaşanacaktır! Cumali, sürekli Üzüm kızın peşindedir. En son Saniye ikisini giderken görünce de konağın içine kadar duyulacak olaylar patlayacaktır!