Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Magazin
 • 03.05.2021 07:38
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 05.05.2021 01:33
ABONE OL

Yaman'ın tepesinin tası attı raconu kesecek! 193. bölüm fragmanı: Çarşı pazar karıştı İlyas hedefte!

Tipi'nin ölümüyle heyecanın zirvelere tırmandığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 193. bölüm fragmanı yayınlandı. Geçen hafta Rıdvan'ın Macit'in oğlu ve Volkan ile yaptığı plan neticesinde Tipi'nin Gönül'ün mezarlığının başında öldürülmesi Rıdvan ve Hızır arasındaki savaşı farklı bir boyuta taşıyacak. Can kardeşinin ölümünü hazmedemeyen Hızır Çakırbeyli başta Rıdvan olmak üzere bunun hesabını herkesten sormak için harekete geçecek. Fragmanda Haşmet'in İlyas'a kafa attığı ve Yaman'ın Volkan'a racon kestiği görülüyor. Bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler Hızır'ın intikam için ne yapacağını merak ediyor.

EDHO 193. bölüm fragmanı yayınlandı!

Yaman'ın tepesinin tası attı raconunu kesecek! EDHO 193. bölüm fragmanı dün akşam yayınlanırken Çakırbeyli-Façalı aileleri arasında çarşı pazar karıştı ve İlyas hedefte yer alıyor. Yaman'ın İshak'a yalnız kaldığını ima ederek ortak olma teklifini sunduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır'ın can dostu Tipi'nin vedası yürekleri yerle yeksan etti. Vefat eden eşi Gönül'e kavuşmak isteyen Tipi, Sezai'nin onu Rıdvanlara satması üzerine mezarlıkta tuzağa düştü ve Macit'in oğlu tarafından vuruldu. Tipi'nin Gönül'ün mezarı başında veda ettiği anlar gözyaşlarına neden olurken Hızır Çakırbeyli ve dostları bir yandan Tipi'nin intikamını almak için uğraşırken bir yandan da kendi iç meseleleriyle uğraşacak. İşte EDHO yeni bölüm fragmanı

"NAMINI KAYBEDERSEN, HER ŞEYİNİ KAYBEDERSİN"

Hızır Çakırbeyli, kadim dostu Tipi'nin ölümüyle tüm ailesini koruma altına alır. Dostlarının desteğiyle düşmanına darbe vurmaya hazırlanan Hızır Çakırbeyli, bir yandan da kardeşi İlyas yüzünden güç kaybeder.

HAŞMET FATURAYI İLYAS'A KESİYOR

Façalılar'dan kız alarak akraba olan Çakırbeyli'ler, Alpaslan'ı ayağa kaldıran Pınar yüzünden gerginlik yaşarlar. İlyas Çakırbeyli, uçağını kaçırdığı için otele götürdüğü Pınar'la olan yakınlaşması ve Pınar'ın küpesinin Ömür'ün eline geçmesiyle evlilikleri tehlikeye sokar. Olaya dahil olan Haşmet Façalı ise faturayı İlyas Çakırbeyli ve ailesine keser.

YAMAN RESTİ ÇEKTİ

Façalılarla olan gerginliğin düşmanları tarafından öğrenilmesiyle zor zamanlar geçiren Hızır Çakırbeyli'nin yardımına eski düşmanı Yaman Korkmaz koşar. Her zaman güçlüden yana olduğu dile getiren Yaman Korkmaz, bu kez tercihini Hızır Çakırbeyli'den yana yapar.

   ALPASLAN EFSANESİ GERİ DÖNÜYOR

   Yaman Korkmaz ve Yavuz Sincanlı'nın önerisiyle İshak'a yeşil ışık yakan Hızır Çakırbeyli, girdiği savaştan galip çıkmak için görüşür. Sağlığına kavuşan Alpaslan ise düşmanlarına korku salmaya başlar.

   "HOŞÇA KAL KOCA YÜREKLİ DADAŞ!"

   Tipi'nin vedasının ardından sosyal medyada binlerce kullanıcı efsane karaktere "Hoşça kal koca yürekli dadaş!" diyerek veda etti. Hep istediği gibi Gönül'ün mezarı başında hayata veda eden Tipi karakterinin ayrılığı izleyicileri sarsan gelişmelerden oldu. Rıdvan, Volkan ve Macit'in oğlunun Sezai aracılığıyla kurduğu plan neticesinde Tipi bile bile ölüme gitti.

   VEDASI ÇOK KONUŞULDU

   Altı sezondur dizinin hikayesinde yer alan ünlü oyuncu Savaş Özdemir'in vedasıyla ilgili sosyal medyada pek çok yorum yapıldı.

     TİPİ'NİN ACI VEDASI

     Hızır Çakırbeyli, Tuncay'ı infaz ettikten sonra hedefine Rıdvan ve çetesini koyar. Düşmanını tanımak için ayağına giden Hızır Çakırbeyli, savaş çanları çalan Rıdvan'a 24 saat süre verir.

     Karı koca arasındaki gerilimden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli ise olaya müdahale etmek ister. Hızır Çakırbeyli'nin bu hamlesi İlyas'ın evi terk etmesini engelleyemez.