Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Magazin
 • 26.02.2021 18:38
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 26.02.2021 18:49
ABONE OL

Yuları boynuna kendisi doladı! : Mahşer midillisi tongaya düşüyor

Her perşembe zirveye adını altın harflerle yazdıran 'da dün akşam yarım kalan hesaplar tek tek kapandı. Behice Hekimoğlu, Hünkar Yaman'ı öldürdüğünü itiraf etmesiyle tepkilerin odağındaki isim oldu. Bir yandan Fekeli ve Züleyha diğer yandan da Demir, Behice'ye hak ettiği dersi vermek için çabaladı. Fekeli ile arasında Hünkar konusunda büyük bir yüzleşme yaşandı. Son sahnede köşeye iyice sıkışan Behice Hekimoğlu, Demir'in silahla üzerine koşmasının ardından kendisini uçuruma atarak intihar etti. Şimdi izleyiciler heyecanla nda yaşanacak gelişmeleri bekliyor.

Bir Zamanlar Çukurova 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yuları boynuna kendisi doladı! Bir Zamanlar Çukurova 86. bölüm fragmanı için heyecan doruklara çıktı. Hünkar Yaman'ın katili mahşer midillisi Behice tongaya düştü ve adım adım kendi sonunu hazırladı. Hünkar Yaman'ın cinayetine dair tüm detaylar birer birer ortaya çıkmaya başladı. Son sahnede uçurumun kenarında yaşanan yüzleşmede Fekeli, Behice'nin kurduğu tezgahı birer birer ayyuka çıkardı. Behice'nin ölümüyle sona eren bölüm sonrası izleyiciler heyecanla Bir Zamanlar Çukurova 86. bölüm fragmanını bekliyor. Ancak fragman henüz ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmadı. Yayınlandığı an haberimizde yer alacaktır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukurova Behice'nin peşinde!

İstanbul'dan gelen belgelerle şehir kulübünde Behice'nin üzerine yürüyen Züleyha, Müjgan'dan büyük tepki alacaktır. Halasına kızgın ve kırgın olsa da, Züleyha'nın ona hakaret ettiğini düşünüp tepki gösteren Müjgan, eline tutuşturulan dosya ile hayatının şokunu yaşayacaktır!

Behice ise bir an önce İstanbul'a kaçabilmek için, kulüpten çıkar! Artık Müjgan da yanında olmayınca, panikleyecek ve arkasında pek çok iz bırakacaktır!

FEKELİ VE DEMİR HÜNKAR'IN KATİLİNİN PEŞİNDE!

Müjgan, Züleyha'nın verdiği dosya ile yıkılıp, kendini yine Fikret'in kollarında teselli olurken bulacaktır. O, öğrendikleri ile halasının gerçekten Hünkar'ı öldürüp öldürmediğini düşünürken, tüm Çukurova ise dört bir yandan Behice'nin peşine düşecektir! Züleyha, Demir'in fevri davranacağını düşündüğü için durumdan Fekeli'yi haberdar eder.

   Ancak kulüpte olan biteni gören Şermin de koşarak Demir'e gidecektir! Yıllarca birbirleri ile düşmanlık eden Fekeli ve Demir bir kez daha Hünkar için aynı amaca koşacaklar! İkisi de Behice'yi bulup katil olduğunu itiraf ettirmek için yollara düşerler ama farklı yollar seçecektirler.

   FİKRET, FEKELİ'YE ADNAN YAMAN'I OĞLU OLDUĞUNU SÖYLÜYOR

   Hünkar'ın intikamını almak için işbirliği yapan, kayıp yarının ardından sükunet içinde ilişkilerine devam eden Fekeli ve Demir'i yeniden karşı karşıya getirecek bilgi Fikret'in itirafı olacaktır.

   Fikret, her ne kadar Yılmaz'ın intikamını almak için Adnan Yaman'ın mezar taşını kırdığını söylese de Fekeli'nin bu söylediğine inanmamasının arkasındaki tek gerçek: Fikret'in Adnan Yaman'ın oğlu olduğudur!

     Fikret, Adnan Yaman'ın çocuğu, Demir'in ise kardeşi olduğunu, Fekeli'ye itiraf edecektir! Ve bu itiraf Çukurova'da barış rüzgârının uzun sürmeyeceğinin habercisidir!

     ÜMİT VE SEVDA KARŞI KARŞIYA!

     Züleyha ve Demir, hem aileleri hem de şirket için pek çok başarılı iş yapıp, cemiyetin önünde birlikte yer alsalar da, Ümit ve Demir ilişkisi devam edecektir.

     Sevda, artık bu duruma kayıtsız kalmayacak ve Ümit'in karşısına dikilecektir. Ancak beklenmedik olaylar da kapıdadır!