Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Magazin
 • 26.02.2021 20:13
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 26.02.2021 20:14
ABONE OL

'in yuva yıkan Derin'i hakkında tüm Türkiye'nin merak ettiği tek soru 'Elleri neden kırmızı?' Meğer...

ekranlarında bu sezon başında izleyici karşısına çıkmaya başlayan başrollerini ve 'un paylaştığı adından sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Kanal D ekranlarına izleyici çekmeyi başaran Sadakatsiz aynı zamanda genç oyuncu 'in kariyer basamaklarını ikişer-üçer adım birden çıkmasına olanak sağladı. 24 yaşındaki genç oyuncu bu zamana kadar pek çok projede yer alsa da asıl patlaması Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı yuva yıkan Derin karakteriyle oldu. Ancak gelin görün ki Melis Sezen kimdir, kaç yaşında gibi soruların yanı sıra sosyal medyada şu sıralarda yanıtı merak edilen bambaşka bir soru var 'Melis Sezen'in elleri neden kırmızı?' Peki, 'in elleri neden kırmızı tonlarda seyrediyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler...

Sadakatsiz dizisinde Derin'in elleri neden kırmızı?

Sadakatsiz'in yuva yıkan Derin'i Melis Sezen hakkında tüm Türkiye'nin merak ettiği tek soru 'Elleri neden kırmızı?' Meğer... Sadakatsiz dizisi her Çarşamba izleyicileri ekrana kilitliyor. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in bulunduğu dizi sosyal medyanın gündeminde. Özellikle dizinin genç yıldızı Melis Sezen'e Sadakatsiz çok yaradı ve kariyerinde bambaşka kapıları açtı. Ancak şu sıralar tüm Türkiye tek bir sorunun yanını merak ediyor Melis Sezen hakkında. O da 'Sadakatsiz Derin'in elleri neden kırmızı?' sorusu. İşte yanıtı...

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, Derin'in elleri ile gündemde yer almaya devam ediyor.

Ekrana gelen bazı bölümlerde Derin'in ellerini kırmızı tonlarda gören seyirciler, genç kadının bir rahatsızlığının olup olmadığı yönünde araştırmalarını gerçekleştirmeye başladı. Peki, Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen'in elleri neden kırmızı tonlarda seyrediyor?

   SADAKATSİZ DERİN'İN ELLERİ NEDEN KIRMIZI?

   Sadakatsiz dizisinde Derin karakterini canlandıran Melis Sezen'in her hafta ekrana gelen bölümlerde ellerinin kırmızı oluşu izleyicilerin gözünden kaçmadı. Sosyal medya kullanıcıları "Sadakatsiz Derin'in elleri neden kırmızı?" şeklinde Twitter üzerinden de etiket açmış durumda.

   Ancak konu ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Dizinin hayranları Sadakatsiz Derin'in ellerinin üşümekten ya da rolünü oynarken stres yaptığı için sürekli kırmızı olduğu yorumlarında bulundular.

   DİZİDEN AYRILIYOR MU?

   Sadakatsiz dizisi 2015 yılında BBC One kanalında yayınlanan Doctor Foster isimli yabancı mini drama dizisinden uyarlaması. Sadakatsiz dizisinin orijinali Doctor Foster'da Derin karakterinin uyarlandığı Kate karakterinin ölerek diziye veda ediyor.

     Derin karakteri ile çok konuşulan güzel oyuncunun diziden ayrıldığı öne sürüldü. Başarılı oyuncunun Sadakatsiz'in yeni fragmanında yer almaması ise diziden ayrıldığı iddialarını güçlendirdi.

     MELİS SEZEN DİZİDEN NEDEN AYRILDI?

     Ünlü oyuncu Melis Sezen'in diziye vedasına ilişkin yetkili mercilerden henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

     MELİS SEZEN KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

     2 Ocak 1997 tarihinde İstanbul, Silivri'de doğan Sezen, lise eğitimini Selimpaşa Atatürk Anadolu Lisesinde tamamladı. Babası Arnavut, Makedonya göçmeni; anne tarafı ise Selanik, Yunanistan göçmenidir; bir adet erkek kardeşi bulunan Sezen'in ailesi ticaretle uğraşmaktadır.Verdiği bir röportajda tiyatroya başlamasında destek olduklarını,bir başka röportajında ise annesinin oyunculuğa ilgisini fark edip kendisini Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ne yazdırdığını söylemiştir.

     12 yaşından itibaren drama eğitimi alan Sezen, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde de bir yıl boyunca tiyatro eğitimi aldı Ardından Silivri'de Ali Solmaz Tiyatrosu'nda Cümbüş-ü Hospital adlı oyunda oynadı. Eğitimine de devam eden Sezen, Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü'nden mezun oldu.2016-17 yılları arasında Hayat Bazen Tatlıdır dizisiyle birlikte televizyon dünyasına adım attı.

       2017-18 yılları arasında Siyah İnci dizisinde "Ebru" karakterini canlandırdı.2018 yılında sinemaya bağımsız filmlerle giriş yaptı. Rol aldığı ilk film Dünya Hali ve ikinci film Tilki Yuvası oldu.Bağımsız filmlerden sonra ilk ciddi rolünü Yarış atı Bold Pilot ve jokeyi Halis Karataş'ın gerçek hikâyesini anlatan Bizim İçin Şampiyon filmiyle yaptı.2019 yılında Leke dizisinde "Yasemin" karakteri ilk başrolü oldu.Ardından Sevgili Geçmiş dizisinde yine başrol olan "Deren" karakterini canlandırdı. 2019 yılının sonunda Mucize 2: Aşk filminde "Beren" karakterini canlandırdı.

       Sezen, 2019'da IMDB Starmetre listesinde ilk 100'e girmiştir. 2020 yılında İstanbul'un işgali, Meclis-i Mebûsan'ın dağıtılması, Mustafa Kemal Atatürk liderliğindeki Kuvâ-yi Milliye hareketi ve Ankara'da yeni bir meclisin kuruluş süreçlerini anlatan Ya İstiklal Ya Ölüm tarihi mini dizisinde başrol karakteri "Nazan" karakterini canlandırdı.

       Ayrıca son olarak Kovala adlı sinema filminde rol aldı. Filmin vizyon tarihi 17 Nisan 2020 olarak açıklandı; ancak dünya genelinde yaşanan koronavirüs pandemisi sebebiyle Türkiye'de alınan önlemler dolayısıyla film vizyona girmedi ve ertelendi.Yeni vizyon tarihinin filmin resmi sosyal medya hesaplarından duyurulacağı açıklanmıştır. 2020 Ekim ayından itibaren Cansu Dere ve Caner Cindoruk ile birlikte Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde başrol karakterdir.