Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Magazin
 • 22.01.2021 18:58
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 23.01.2021 00:16
ABONE OL

! yeni bölüm tek parça izle

ve ile yeni bölüm izle seçeneği dizinin hayranları tarafından araştırılmaya başlandı. İlk üç bölümüyle dikkat çeken Akıncı dizisi bu akşam saat 20.00'de ATV ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde Cevdet, polis sorgusundan kurtulmanın yollarını araraken Nergis de babasının 'gerçekte' kim olduğunu öğrenmek için Kemal'den yardım istiyor. İşte Akıncı 4. bölüm izleme seçeneği...

Akıncı 4. bölüm izle!

Akıncı 4. bölüm izle seçeneği günün en çok araştırılanları arasında yer alıyor. Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Akıncı dizisi heyecan dolu sahneleriyle milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor. ATV'nin Cuma akşamına damgasını vuran Akıncı dizisinin bu hafta yayınlanan dördüncü bölümünde heyecan dolu gelişmeler peş peşe yaşandı. Yeni bölümde Lukas görevden alındığını öğrendiğinde ülkeden ayrılmadan önce Akıncı'ya karşı savaş açmak için güç topluyor. Peki, Akıncı'da bu hafta neler yaşandı? İşte dizide bu hafta yaşanan gelişmeler

AKINCI 4. BÖLÜMÜ ATV CANLI YAYIN İLE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

AKINCI SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

AKINCI 4. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

"Birileri arkandan iş çeviriyorsa sen onlardan öndesindir demektir..."

Cevdet, polis sorgusundan kurtulmanın yollarını araraken Nergis de babasının 'gerçekte' kim olduğunu öğrenmek için Kemal'den yardım ister.

Lukas görevden alındığını öğrendiğinde ülkeden ayrılmadan önce Akıncı'ya karşı savaş açmak için güç toplar. Lukas'ı takipte olan Akıncı için bu savaş beklediği fırsattır ama Lukas beklenmedik bir hamle yapar.

Gizli Yapı, yetki alanının dışına çıkan Lukas için ölüm emri verir ve bu görev Cevdet Emiroğlu'na verilir. Bunu öğrenen Lukas, Cevdet'i Nergis üzerinden vurmayı planlar.

   Üstelik bu kez Akıncı, Nergis'in yardımına koşamayacak kadar uzaktadır. Nergis'i kurtarmak için sürpriz bir isim ortaya çıkar.

   AKINCI 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

   Akıncı'nın müdahalesi ile Lukas etkisiz hale gelmiştir. Cevdet, Lukas'ın köşesine çekilmesini fırsat bilerek bir silah kaçakçılığına aracılık etmek ister.

   CEVDET'İN USULSÜZ İŞLERİNİ TAKİBE ALINIYOR

   Orhan'ın radarına takılan bu yasa dışı ticarete Akıncı da dahil olur. Ancak Orhan ve Akıncı'nın karşılaştıkları manzara silah kaçakçılığından fazlasıdır Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi, Cevdet'in usulsüz işlerini takibe alır.

     SÜRPRİZ BİR İSİM

     Kemal, Cevdet hakkında arama ve yakalama kararı çıkarken bunun erken bir hamle olduğunu düşünmektedir. Nergis, kendisinin kaçırılma emrinin kimin verdiğini araştırırken karşısına sürpriz bir isim çıkar.