Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 24.11.2020 18:27
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 24.11.2020 18:27
ABONE OL

? 24 Kasım Salı puanlaması!

? Sorusunun yanıtı belli oldu. TV8’de hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan ve ilgiyle izlenen yarışmada günün konseptine göre giyinen yarışmacılara jüri üyeleri yorumlarını yaptı ve puanlarını verdi. Peki günün en yüksek ve en düşük puanlarını hangi yarışmacılar aldı? Jüri koltuğunda Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu’nun oturduğu yarışmada zaman zaman gergin anlar da yaşandı. İşte 24 Kasım Salı puanlaması haberimizin içeriğinde yer alıyor.

Doya Doya Moda günün birincisi hangi yarışmacı oldu?

42 beden ve üstü yarışmacıların modaya bakış açılarını yansıttığı Doya Doya Moda'da günün puanlaması yapıldı. Birbirinden güçlü rakiplerin yer aldığı yarışmada yine rekabet üst düzeydeydi. Peki Doya Doya Moda günün birincisi hangi yarışmacı oldu? Yeni haftanın ikinci gününde puanlar nasıl şekillendi? Merak edilen ve arama motorları üzerinden sıkça araştırılan 24 Kasım Salı Doya Doya Moda puanlamasını haberimizde derledik.

24 KASIM SALI DOYA DOYA MODA PUAN DURUMU

Ceren:20
Bahar:19
Özde:5
Sabiha:10
Rabia:5
Birben:15
Aleyna:13

DOYA DOYA MODA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Haftanın birincisi olan isim 101 puan ile Doya Doya Moda Özde oldu ve altın kolye ve bilekliği kaptı.

DOYA DOYA MODA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da bu hafta eleme potasına Özde, Sabiha ve Funda girdi. Elenen isim Funda oldu.

DOYA DOYA MODA ÖZDE KİMDİR?

Yarışmaya Mersin'den dahil olan Özde Karacan, 28 yaşında. Takı ve Aksesuar işleri ile uğraştığı bir dükkanı olan Karacan, ilk sezonunda katıldığı Doya Doya Moda'da kısa süre kalmasına rağmen adından söz ettirmişti. Giyim tarzı ile jüri üyelerinin dikkatini çeken Karacan 'haftanın birincisi olarak genç kızlara modayı öğreteceğim' sloganı ile iddialı bir yarışmacı olduğunu göstermişti. Doya Doya Moda 2. Sezonuna 24 Ağustos'ta dahil olan Özde, ilk sezonda olduğu gibi 2. Sezonda da katıldığı ilk hafta birincilik alarak iddiasını ortaya koydu.

BAHAR CANDAN KİMDİR?

Bahar Candan, 17 Şubat 1998 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Kendisini de ünlü yapan İşte Benim Stilim ile adını duyuran Nihal Candan'ın kardeşidir. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan'ın ortanca kızı olan Bahar Candan, lisansını hukuk bölümünde sürdürüyor.
Yürüyüşü, konuşma şekliyle taklitleri yapılan Bahar Candan, sosyal medya üzerinden yaptığı iddialı paylaşımlarla gündemde kalmayı başarıyor. Her yaptığı olay olan Bahar Candan, "Dondurma Gibisin" isimli parçasına çektiği klibin ardından "Dom Pérignon" isimli parçasına çektiği kliple konuşulmuştu.
Bahar Candan daha önce de bir moda yarışmasında yarışmıştı.