Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Magazin
 • 29.10.2020 21:15
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 29.10.2020 21:15
ABONE OL

Bir Zamanlar Çukurova ? Bıçak darbesiyle yere düştü! diziden ayrılıyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova ? ATV ekranlarında yayınlandığı her bölümle milyonları ekran başına kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova'da bu akşam yaşanan gelişmeler izleyicileri hüzne boğacak. Dizinin sevilen karakterlerinden birisi olan Hünkar yüzü gözükmeyen bir kadın tarafından bıçaklanıyor ve aniden yere düşüyor. Ünlü oyuncu 'in canlandırdığı karakterin diziden ayrılıp ayrılmayacağı ise akıllarda bir soru olarak yer aldı. Peki, Vahide Perçin diziden ayrılıyor mu? İşte merak edilenler...

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar öldü mü?

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar öldü mü sorusunun yanıtı dizinin sıkı takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. Bu hafta 70. bölümüyle izleyici karşısına çıkan dizide Hünkar karakterini canlandıran Vahide Perçin'in diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Yayınlanan fragmanda Hünkar'ı yüzü gözükmeyen bir kadının bıçakladığı ve aniden yere düştüğü görülüyordu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova Hünkar öldü mü? Vahide Perçin diziden ayrılıyor mu? İşte diziye dair detaylar...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA HÜNKAR ÖLDÜ MÜ? VAHİDE PERÇİN DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Usta oyuncu Vahide Perçin'in hayat verdiği Hünkar karakterinin Bir Zamanlar Çukurova'ya veda edip etmediği özellikle şu saatlerde merak konusu oluyor. Ancak henüz Hünkar'ın ölüp olmadığı belli değil. Usta oyuncunun diziden ayrılıp ayrılmadığı gelecek hafta netlik kazanmış olacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 70. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

"Bir can düşüyor işte, insanın canının tam ortasına..."

Demir'in gazetecileri çağırıp oğlu Adnan'ın babasının Yılmaz olduğunu açıklaması, Çukurova'ya bomba gibi düşer! Herkes bu olayı konuşurken, Yılmaz, Adnan'ı alıp konaktan ayrılır. Onu sadece Saniye görür ama o da görmezden gelmeyi tercih edecektir. Gazeteciler bahçeden ayrılırken Adnan'ın kayıp olduğu fark edilince, Züleyha bir kez daha yıkılır! Herkes Yılmaz'dan şüphelenir. Demir, Gülten'in ona yardım ettiğine inanır. Saniye hiç sesini çıkaramazken, Züleyha, Yılmaz tarafından da evladı ile sınandığı için bir kez daha yıkılır! Artık gözünde Demir ile Yılmaz'ın bir farkı kalmamıştır.

FEKELİ TUZAKTAN KURTULDU AMA FİKRET NEYİN PEŞİNDE?

Fekeli'yle düştükleri tuzaktan amcasının hayatını kurtararak çıkan Fikret, onu Adana'ya yollayıp adamların peşinden gider. Ancak bir türlü geri dönmeyince Fekeli, jandarmaya haber verir. Fekeli yeğeninin hayatından endişe ederken, Behice'nin ise komplo teorileri için eline fırsat geçmiş olacaktır.

DEMİR HESAP SORMAK İÇİN FEKELİ KONAĞINDA!

Fekeli konağında gündem, Fikret'in kaybolması ve Fekeli ile düştükleri pusudur. Ancak Yılmaz da ortada yoktur. Behice, Fikret'in hikayesinin peşindedir ama Müjgan'ı asıl ilgilendiren başka bir şey vardır. Demir, Yılmaz'ın oğlunu kaçırdığı haberi ile Fekeli konağına elinde silah ile gelir! Fekeli de bu durumda, ne diyeceğini bilemez hale gelir.

   HÜNKAR NEYİN PEŞİNDE? ELİNDEKİ DOSYADA NE VAR?

   Hünkar'ın gizli bir görev verdiği, kimsenin tanımadığı adamlarından biri gelir. Hünkar onunla buluşup, beklediği belgeleri alarak konağa döner. Çukurova'da yine ortalığı ayağa kaldırabilecek gerçekler vardır ve bunlar sadece Hünkar'ın elindeki dosyadadır!

   DEMİR, HÜNKAR İLE BARIŞINCA SEVDA'YA NE OLACAK?

   Demir, tüm basının önünde oğlunun babasının Yılmaz olduğunu açıklayarak, kendisini Züleyha ve oğluna kol kanat germiş, aşık bir adam olarak anlatıp adeta temize çeker. Tüm Çukurova'nın gündeminde artık bu konu vardır, Sevda ve Hünkar savaşı unutulmuştur. Demir, annesi ile barışınca, Sevda'nın yanına da gitmez. Gidemediği için de öyle bir şey yapar ki, davranışı, Sevda'nın gözünde kendisine Hünkar'ın yaptıklarından farksız kalacaktır.

   AŞK YENİDEN!

   Evlat sınavlarında biri bitmeden biri başlayan Hünkar ve Fekeli bir kez daha buluşur. Geçen zaman içinde Fekeli, Hünkar'ın pişmanlıklarını görmüştür. İki eski aşık, halen birbirlerinde teselli bulmaktadır. Fekeli, Hünkar'a artık kendileri için yaşamaları gerektiğini söyler ve yeniden evlenme teklif eder!