Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 27.10.2020 18:37
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.10.2020 18:37
ABONE OL

? Raşit Bağzıbağlı’nın sunduğu TV8 final mi yaptı?

Pazar günü yaşanan elemenin ardından bu hafta TV8 yayın akışında görülmeyen ? Kanalların yayın akışlarını yakından takip eden izleyiciler merak ederek arama motorları üzerinden sıkça araştırmalara başladı. Raşit Bağzıbağlı’nın sunduğu TV8 final mi yaptı? Sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Raşit Bağzıbağlı’dan En Şık Benim ile ilgili paylaşım geldi.

En Şık Benim bitti mi?

En Şık Benim bitti mi? Raşit Bağzıbağlı'nın sunduğu TV8 En Şık Benim final mi yaptı? Sorularının yanıtları merak edilerek arama motorları üzerinden sıkça sorgulanıyor. TV8 gündüz kuşağında yayınlanan ve farklı formatıyla dikkat çeken yarışma TV8 yayın akışından kaldırıldı. En Şık Benim sunucusu ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı Instagram hesabından "Bugünden itibaren kısa bir süreliğine ekranlarda olmayacağız ancak yeni sürprizlerle yakında sizlerleyiz." açıklamasını yaptı.

EN ŞIK BENİM KİM ELENDİ? (25 EKİM)

Bu haftanın elenen isi iki kişiydi Kübra ve Burcu yarışmaya veda etti.

RAŞİT BAĞZIBAĞLI KİMDİR?

Moda sektörünün önce gelen isimlerinden biri olan Raşit Bağzıbağlı, 1985 yılında Londra'da dünyaya geldi. Tasarımcı olmaya karar verdiğinde 12 yaşındaydı. Londra'da aldığı eğitimin ardından ilk koleksiyonunu 21 yaşında hazırlayan Raşit Bağzıbağlı , 2007 yılında Couture tasarımcısı olarak kariyerine başladı. Türkiye'de 2010 yılında yılın en iyi genç tasarımcısı odulu almasının ardından, aynı yıl New York'ta düzenlenen Face Of Fashion yarışmasında, en iyi umut veren genç tasarımcı ödülünü aldı. 2013 yılında memleketi KKTC'nin Polis üniformalarını tasarlayıp kurumsal kimlik logolarını ve amblemlerini hazırladı.

Elidor Miss Turkey 2014 ve 2015'te finalistlerin kostümlerini hazırladı. 2014'de FTV Ödüllerinde YILIN MODA TASARIMCISI ödülünü aldı. 2015 yılından itibaren İstanbul moda haftasında koleksiyonlarını sergiliyor.

Raşit Bağzıbağlı, 2016 yılında Fox TV'de yayınlanan Gardırop Savaşları isimli moda programında jüri koltuğuna oturdu. 2 sezon süren programda 220 bölum boyunca izleyenlere moda tüyoları verdi. Hazır giyim markası RASHID ve Couture'un yanına 2017 yılında gelinlik koleksiyonu da ekledi.

Türkiye'den Tuba Büyüküstün, Tulin Sahin, Demet Kutluay, Berguzar Korel, Fahriye Evcen, Dilan Deniz, Amine Gulse gibi ünlülerle çalışan tasarımcı, Dünya starlarından Paris Hilton, Yolanthe Cabau, Petra Nemcova ve Victoria Secret modeli Doutzen Kroes'u giydirdi.

TV8 EN ŞIK BENİM HAKKINDA

Ünlü tasarımcı ve modacı Raşit Bağzıbağlı'nın sunuculuğunu ve jüriliğini üstlendiği yarışmada, Türkiye'nin en şık kızları tarzlarını sergileyecek. Raşit Bağzıbağlı'nın Türkiye'den ve dünyanın çeşitli yerlerinden gelen 100'lerce başvuru arasından seçeceği yarışmacılar, haftanın 5 günü boyunca şıklık savaşı verecekler.

Kendileri için özel olarak hazırlanan mağazada zamana karşı yarışacak olan yarışmacılar, kısıtlı sürede en şık kombini yapmaya çalışacaklar. Alışveriş sonunda oluşturulan konseptleri Raşit Bağzıbağlı yorumlayarak yarışmacıları puanlayacak.
Raşit Bağzıbağlı'nın puan verirken ince eleyip sık dokuyacağı ve yorumlarıyla gündem yaratacağı "En Şık Benim"de her ayın birinci olan yarışmacısı 50 bin lira değerindeki büyük ödülün de sahibi olacak.