Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Magazin
 • 26.10.2020 12:24
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 26.10.2020 12:24
ABONE OL

Arıza dizisi konusu nedir? Arıza dizisi oyuncuları kimler?

Gündemde en çok araştırılanlar arasında Arıza dizisi konusu nedir? Arıza dizisi oyuncuları kimler? Sorusu yer alıyor. Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın yer aldığı Arıza dizisi Pazar akşamları Show TV’de yayınlanıyor. Son bölümün hemen ardından yeni bölüm fragmanı da merak edilerek araştırılmaya başlandı. Henüz izlememiş olanların merak ettiği bilgileri de haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Arıza dizisi konusu nedir?

Farklı dizi konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Arıza dizi gündemde merak edilerek araştırılanlar arasında yer alıyor. Dün akşam son bölümüyle yayınlanan dizi oldukça ilgi çekiyor. Yeni başlamasına rağmen her bölümü ilgiyle izlenen dizi ile ilgili bilgileri derledik. Arıza dizisi konusu nedir? Arıza dizisi oyuncuları kimler? Sorularının yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.

ARIZA DİZİ KONUSU NEDİR?

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza;bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

HANGİ GÜN HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Arıza dizisi Pazar akşamları Show TV'de ekrana geliyor.

ARIZA OYUNCULARI KİMLER?

Tolga Sarıtaş (Ali Rıza Altay)

Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan)

   Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet Gürkan)

   Olgun Toker (Burak Ersoylu)

   Levent Can (Fuat Ersoylu)

   Murat Daltaban (Muzaffer Cura)

   Dilara Aksüyek (Füsüun Yılmaz)

   Cavit Çetin Güner (Murat Ersoylu)

   Ali Rıza Kubilay (Mithat Tekinoğlu)

   Yağız Can Konyalı (Mert Altay)

   Ali Seçkiner Alıcı (Hasan Kırbaş)

   Hazal Benli (Derya Tekinoğlu)

   Yeşim Salkım (Melek Tekinoğlu)

   Yeşim Gül (Rukiye Altay)