Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 01.10.2020 22:23
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 01.10.2020 22:23
ABONE OL

'den sonra denizlerin fatihi olacak! Yıldız isim o dizinin kadrosuna katıldı

ATV ekranlarında üç sezon boyunca büyük bir ilgiyle takip edilen dizisinde başrolde yer alan canlandırdığı Tahir Kaleli karakteriyle çok sevilen isimler arasında yer almıştı. Ünlü oyuncu yeni sezonda TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Barbaros dizisiyle anlaştı. Engin Altan Düzyatan'ın Oruç Reis karakterine hayat vereceği dizide Ulaş Tuna Astepe 'yı canlandıracak.

Sen Anlat Karadeniz'den sonra denizlerin fatihi olacak!

TRT 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkacak Barbaros dizisinin Barbaros Hayrettin Paşa'sı belli oldu. Yakın bir zamanda TRT 1 ekranlarında macerasına başlayacak olan Barbaros dizisinin hazırlıkları sürüyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir Kaleli karakterine üç sezon boyunca hayat veren Ulaş Tuna Astepe gönüllere taht kurmuştu. Ulaş Tuna Astepe yeni sezonda Barbaros dizisinde yer alacak ve dizide Barbaros Hayrettin Paşa'yı canlandıracak. Bilindiği üzere Oruç Reis karakteri için Engin Altan Düzyatan ile anlaşılmıştı.

ULAŞ TUNA ASTEPE BARBAROS HAYRETTİN PAŞA OLARAK DÖNÜYOR

Ulaş Tuna Astepe'nin yeni sezonda Barbaros dizisinde yer alacak ve dizide denizlerin fatihi Barbaros Hayrettin Paşa'ya hayat verecek. Ayrıca dizide Oruç Reis karakterini Diriliş Ertuğrul'un yıldızı Engin Altan Düzyatan canlandıracak.

ULAŞ TUNA ASTEPE KİMDİR?

Ulaş Tuna Astepe 5 Mayıs 1988'de İzmit'te dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini İzmit'te tamamladıktan sonra İstanbul Lisesi'nde yatılı olarak okudu. Yükseköğrenimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde yaptı.

2008 yılında Osmanlı Cumhuriyeti filminde kostüm asistanlığı yapan Astepe, ardından tiyatro ve televizyon projelerinde yer almaya başladı. Karadayı dizisinde Orhan, Analar ve Anneler dizisinde Mustafa, Rüya adlı dizide Alaz, Sen Anlat Karadeniz'de Tahir karakterini canlandırdı.

Berkun Oya'nın yazıp yönettiği Bayrak ve Babamın Cesetleri, Sami Berat Marçalı'nın sahnelediği Cam Yapraklar oyunlarında rol aldı.

Emre Yeksan'ın yönettiği Körfez filminde Selim karakterini canlandıran Astepe, ayrıca Üniversiteli, Zayiat, Meşakkat ve Karısı, Balık Havuzu adlı kısa filmlerde de yer almıştır.

ULAŞ TUNA ASTEPE DİZİ VE FİLMLERİ

Üniversiteli - 2010 (kısa film)

Bayrak - 2011 (tiyatro)

Cam Yapraklar - 2012 (tiyatro)

Karadayı - 2012

Babamın Cesetleri - 2013 (tiyatro)

Meşakkat ve Karısı - 2013 (kısa film)

Zayiat - 2013 (kısa film)

Analar ve Anneler - 2015

Balık Havuzu - 2015 (kısa film)

Körfez - 2016 (sinema filmi)

Rüya - 2017

Sen Anlat Karadeniz - 2018